Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yayınevine Dizgi & Grafiker

Berlaquettin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba

Fatih bey merhaba uzun yillardir yayinevlerinde medikal islerle ilgileniyorum, evden freelance olarak islerinizi sorunsuz sekilde yapip size gonderebilirim. Istanbulda oturuyorum. Iyi gunler

garfield

🌱Yeni Üye🌱
merhaba sektörel dergi deneyimim var corel ve photoshop kullanıcısıyım

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
ilan hala geçerlimi ?

tuqqce

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar suan bir yayınevi bunyesinde calısmaktayım ama is dısında evden dizgi isi de yapıyorum. Sizinlede calısmak isterim.

sevgiler

murat duzgit

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar Fatih Bey son 5 yılı dizgi grafik bölümü şefi olmak üzere 10 yıllık dershane ve yayıncılık deneyimim var. Size dışardan veya maaşlı eleman olarak destek verebilirim. Her türlü ders kitabı, dergi, test tarzı işlerde sorunsuz ve minimum hatayla çalışabilirim. Bana 0 535 790 42 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

fuat özcan

🌱Yeni Üye🌱
25 yıllık yayınevi tecrübeli dizgi

1984 yılından beri dizgi - grafik - tasarım işleri ile uğraşmaktayım. Yüzlerce kitap dizgisi ve mizampajını yaptım. Halende evimden yayınevlerine, dershanelere, üniversitelere v.b. Kitap dizgisi, tasarımı yapmaktayım. Hem çok hızlı on parmak yazabilmekteyim, hemde hatasız denecek kadar az tashihle dizgi yapabilmekteyim. Aynı zamanda verdiğim fiyatlar da bugüne kadar yayınevlerine çok uygun geldi.
Size de bu konuda yardımcı olmak ve sürekli dışarıdan ama bir elemanınız gibi çalışmak isterim.
Not: Ayrıca 1 oğlum ve 1 kızımı da bu konuda yetiştirdim. Onlarda şu an sürekli kitap dizgisi yapıyorlar. 3'er yıllık tecrübeleri oldu. Yanı size 3 kişilik bir ekiple hizmet edebiliriz.

Fuat özcan
0505 261 25 23

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Fatih beyin;

Son aktivitesi: 4 Hafta önce
sizce hala geçerli olabilir mi ilan ?

ve ilanının açılış tarihi:
22-05-2009

semrasensemra

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
25 Yıllık dershane tecrübesi ile dizgicilik yapıyorum. 17 Yıl Özel Yeni Yıldız Eğitim Kurumlarında dizgici olarak çalıştıktan sonra emekli oldum. Şu anda özellikle yeni sisteme uygun SBS kitapları üzerinde çalışıyorum. Her türlü dizgi işlerinizde evden veya tam zamanlı çalışabilirim.

sineta83

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
İlanınızla ilgileniyorum, 15 yıldır dizgi, grafik tasarım be dijital baskı işlerinde deneyimim var. Corell ve Photoshop programlarını kullanmaktayım.

djtb

🌱Yeni Üye🌱
6 yıllık dershane ve yayınevi tecrübem var, anadolu yakasında ikamet etmekteyim, cevabınızı olumlu ya da olumsuz PM olarak bekliyorum, teşekkürler.

SeWiL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mesaj gönderme yetkim neden kaldırılmış benim :(( yapmam gereken nedir? iki gün öncesıne kadar gönderebiliyordum...

s_dizmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar 10 senedir dizgi işiyle uğraşmaktayım, pc de dizgi yapıyorum. Ulaşabilirseniz görüşmek isterim... Saygılar...

Selçuk BÜYÜKALTAY - 0555 378 52 69