Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yaza merhaba wallpaper çalışması

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Boş vaktimde uğraştığım bir wallpaper çalışması umarım güzel gözüküyordur yorumlar sizden:)

welpaper.jpg

Son düzenleme:

Arda Aktemur

🌱Yeni Üye🌱
Hiç ama hiç beğenmedim kadınları aşağılayıcı bir tasarım yapmışsınız.

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gayr-i ihtiyari olarak dudaklarımdan "bu neki şimdi" sözleri döküldü çalışmanıza bakarken.

Hakikaten yahu; Bu ne ki şimdi?

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Hiç ama hiç beğenmedim kadınları aşağılayıcı bir tasarım yapmışsınız.

İyi veya kötü yorumunuz için teşekkür ederim.

Gayr-i ihtiyari olarak dudaklarımdan "bu neki şimdi" sözleri döküldü çalışmanıza bakarken.

Hakikaten yahu; Bu ne ki şimdi?

Tamamen serbest bir çalışma bir anda aklıma gelmiş bir düşünce sadece resimledim ve wallpaper olarak kullanılabileceğini düşündüm yaz sezonunada tam girmişken:)

H.gerikaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede kötü ama kötü olan kullandığın resim ve yazılar fazla serbest çalışma olmuş

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Kullanılan yazılar 'yaz' formatına hiç uygun gelmedi bana. Biraz depresif kaçmış. Görselleri, değiştirip ve azaltırsan, belki çalışır bir iş elde edebilirsin. Wallpaper, sadelik ister ki, pc deki iconlar görülsün. Ellerinize sağlık

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
bencede kötü ama kötü olan kullandığın resim ve yazılar fazla serbest çalışma olmuş

Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet fazla serbest bir çalışma olduğunun farkındayım ama ne yapabilirimki tasarım tasarımdır.

Kullanılan yazılar 'yaz' formatına hiç uygun gelmedi bana. Biraz depresif kaçmış. Görselleri, değiştirip ve azaltırsan, belki çalışır bir iş elde edebilirsin. Wallpaper, sadelik ister ki, pc deki iconlar görülsün. Ellerinize sağlık

Wallpaper'da sadelik gerekliliğini bilgisayarda iconların göze hoş geldiğinde daha rahat çalışılabildiğini ve daha estetik gözüktüğünü bilmekteyim.

Ama sadece bizler için bu geçerli değil milyonlarca insan varki herkez farklı düşünüyor ve elbette bu tarz wallpaper'larıda kullananlar varki bende o insanları göz önüne alarak böyle bir çalışmamayı wallpaper olarak sundum.

Size göre yazılar, görseller formatı yaz sezonuna göre uygun değildir.
Ama ben tüm genel insanları düşünerek yaptığım içindirki onlara hoş ve cazip gelebilir.

Kendinizce güzel düşündüğünüz ve kendi doğrularınızı paylaştığınız içinde size çok çok teşekkür ederim.