Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yazı Ritimle Karşılayın!!! Algo-ritmo Perküsyon

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Katılım
28 Eki 2008
Mesajlar
5,633
Tepkime puanı
124
Yaş
37
Algo-ritmo Perküsyon Grubu; 30 Mayıs'ta Studio Live'da sahne alıyor. Grup Afrika, Brezilya ve Türk ritimlerinden oluşan repertuarıyla izleyenlere kıpır kıpır bir gece yaşatacak. Bu eğlenceli konser saat 22:30'da başlıyor.

Ebru Ayarcı tarafından kurulan grup faaliyetlerine 2002 yılında başladı. Grupta Ayarcı'nın yanısıra Erkan Ramazanoğulları, Esen Gökşen, Esra Göral, Sinan Göral, Tolga Çetin, Yılmaz Bingöl, Zeynep Çeltik de yer alıyor. Okay Temiz ile birlikte çalışan ritim grubu daha önce birçok açılış, fuar, kongre, firma toplantısı ve konser organizasyonlarında yer almış deneyimli bir ekip.

Algo-ritmo Perküsyon Grubu, Okay Temiz ile çıktığı onlarca konserin yanı sıra, Gençturkcell Standı, Seranit Standı, Mutfak Ürünleri Fuarı, Win Fuarı, Boyner Mağazaları Açılışı, Carrefour Şenlikleri, Hasankeyf Sadakat Treni Gösterisi, Ekolojik Tarıma Destek Gösterisi, Altınyıldız Gecesi, Türkiye-Afrika İşbirliği Zirvesi, Okay Temiz Ustalara Saygı Gecesi, Jolly joker Balans Konseri gibi birçok etkinlikte yer almıştır. Algo-Ritmo ayrıca önemli TV programlarında da performansını canlı olarak sergiledi.

Algo-ritmo’nun Afrika, Brezilya ve Türk ritimlerini içeren renkli ve enerjik gösterisi 8 kisilik ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.

Algo-ritmo'nun önemli özelliklerinden biri de geleneksel Afrika ritimlerini orijinal halleriyle Türkiye'de hayata geçiren ilk perküsyon grubu olması ve bu yolda öncülük etmesi.


ritm.png
 
Üst