Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yemin ederim baktıkça gözlerim yaşarıyo. Sizce de öle mi ?

ocalyptush

🌱Yeni Üye🌱
kutu2.jpg
[/IMG]
https://img84.imageshack.us/img84/25

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok acıklı ve başarılı bir tasarım olmuş elinize sağlık.

Göz yaşartıcı bir ürün ambalajı mı bu?

Son düzenleme:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Gözlerimizin yaşarması mı gerekiyor? Anlamadım, bu nedir? Siz mi yaptınız? Duygusal bir bağ mı söz konusu? Öyle bir başlık seçmişsiniz ki insan ne diyeceğini, neye çekeceğini şaşırıyor.:)

İlk çalışmanız ve basıldı mı? Bu yüzden mi öyle diyorsunuz? Açıklık getirmeniz yararınıza olacaktır.:)

ocalyptush

🌱Yeni Üye🌱
Gözlerimizin yaşarması mı gerekiyor? Anlamadım, bu nedir? Siz mi yaptınız? Duygusal bir bağ mı söz konusu? Öyle bir başlık seçmişsiniz ki insan ne diyeceğini, neye çekeceğini şaşırıyor.:)

İlk çalışmanız ve basıldı mı? Bu yüzden mi öyle diyorsunuz? Açıklık getirmeniz yararınıza olacaktır.:)
Sanırım başlık, tasarımın bir adım önüne geçti. Nedense iyi olan şeylerden hiç bahsedilmez bizim memleketimizde. Halbuki 'yaşamımızdaki önplanlar değil background'lardır bizi biz yapan' :wink: Tasarımla ilgili nacizane fikirleriniz ?

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım başlık, tasarımın bir adım önüne geçti. Nedense iyi olan şeylerden hiç bahsedilmez bizim memleketimizde. Halbuki 'yaşamımızdaki önplanlar değil background'lardır bizi biz yapan' :wink: Tasarımla ilgili nacizane fikirleriniz ?

Haklısınız tabi ki, memleketimizde durum böyle. Fakat konu başlığınızı "background" olarak görmeniz ne derece doğru? Bunun için size nutuk çekmeyeceğim rahat olun, zira yoruldum.:)

Çalışmaya gelince, gayet başarılı.:)

Gözlerinizi yaşartacak nice çalışmalarınızla sizi burada tekrar görmek dileğiyle...

ocalyptush

🌱Yeni Üye🌱
Haklısınız tabi ki, memleketimizde durum böyle. Fakat konu başlığınızı "background" olarak görmeniz ne derece doğru? Bunun için size nutuk çekmeyeceğim rahat olun, zira yoruldum.:)

Çalışmaya gelince, gayet başarılı.:)

Gözlerinizi yaşartacak nice çalışmalarınızla sizi burada tekrar görmek dileğiyle...
Teşekkür ederim Sağolun

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben de başta şaşırdım. Herhalde paylaşan arkadaşın yaptığı ama ondan çalınmış bir şeyi yakaladığını falan sandım :)

olayı anlayınca tasarıma odaklandım ve bende gayet güzel olmuş. eline sağlık

ysnoksuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bannerci.net
Ben ağlamaktan birşey diyemiyorum. Yapılan bütün olumlu yorumlara katılıyorum....
(Şaka maka bir yana senden iyi pazarlamacı olur:D)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben somaliyle alakalı birşey bekliyordum açıkçası içeriği görünce garipsedim :D
Elinize sağlık sade ve başarılı olmuş müşterinizde beğenmiştir umarım.

ceza03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Millet ilgi cekmek icin ne yapacagini sasiriyor...
ilgi cekmek istiyorsan baslik yerine calismalarini kullan ! bence daha etkili ve daha ilgi ceker.
isin icine birde yemin giriyorsa vay haline !

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hocam inan bende tasarıma bakıp çok ağlamak istedim ama çalışmayı göremedim, sinirden ağlıyorum :headbang::)):))

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
bende farklı bi tepki yaratıyor arka ayaklarımın sol dışındaki gözümde kanlanma oluyor ve ağzım sulanıyor :nerd::anlamadim::eek:

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
" allah seni inandırsın bunu yapan çocuk kör oldu :p "

ben de bu başlığı kullanıcam.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Aç aç Sen'den başka kim varki bu konuyu açabilecek ?

Sen "ARINMIŞ" "ÖZEL" bi üyesin bana bize düşmez hocam :)

o_O estafirullah para çok ondan saçtığımdan değil:D

biraz para yatırıp portfolyomu sunayım diye özel üye oldum. Vallahi billahi Bayramlıklarıma ayırdığım para ile aldım özel üyeliği :)

Böbürlenme, kibir vs. kendini bi şey sanma modundaki egoist düşünceleri, küçük dağları ben yarattım edasında sunan insanlardan hep nefret etmişimdir. Öyle olmanın teğetinden bile geçmem :p

Konu açmak kimmmm ben kimmm :D

• Beğen
Tepkiler: Nur

chaqal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o_O estafirullah para çok ondan saçtığımdan değil:D

biraz para yatırıp portfolyomu sunayım diye özel üye oldum. Vallahi billahi Bayramlıklarıma ayırdığım para ile aldım özel üyeliği :)

Böbürlenme, kibir vs. kendini bi şey sanma modundaki egoist düşünceleri, küçük dağları ben yarattım edasında sunan insanlardan hep nefret etmişimdir. Öyle olmanın teğetinden bile geçmem :p

Konu açmak kimmmm ben kimmm :D

arkadaşım özür dilerim burası yeri değil ama özel mesaj gönderemiyorum. Senden bir ricam olacaktı: https://www.grafikerler.net/hukuk-burosu-t117686.html bu konudaki tasarımcı arkadaşımızın kartvizitleri bu şekilde sunum yaptığı programın adını biliyormusun? bende vardı kaybettim adınıda hatırlamıyorum yaa.