Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni 40 türkce Video indirmek yok! tikla izle...DUA edin yeter...

satocu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
örnek resim
zzzzywp.jpg

link:
Eğitek - Yazarlık Yazılımı Eğitimi

tesekkurler yazmaniza gerek yok DUA edin yeter....bu videolardan cok sey ogrenicek ve kendi basiniza ornekler yapabileceksiniz....yanliz usenmeden hem izleyip hemde video ile birlikte calisirsaniz o zaman daha cok ilerlersiniz kolay gelsin....

emre8586

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkürler paylaşım harika ben bu sitedeki videoları nasıl bulabilirim veya indirip izliyebilirim bana yardımcı olurmusun.

satocu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
burada forumda aratirsan arkadaslar indirme yapmislar gezinirken rastladim sende 1-2 dakika bakin istersen bulabilirsin ...ben cogu seyi bu siteden ogrendim daha bu iste yeniyim ama temelleri iyi veriyor bu site basarilar dilerim....

ynsnfnm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşşekkürler paylaşım için

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Güzelmiş çalışma gerçekten. Azcık görsel olarak da hoş olsa siteyi açında insanın içi açılırdı. :D Teşekkürler.

satocu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o zaten site degilki sadece egitim amaciyla yapilmis bir video:D:D:D:D:D milli egitim bakanligindan....

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
ben cok daha öncedenizlemiştim bu dersleri temel olarak gerçekten çok faydalı bilgiler var.aynı bir kurs gibi adım adım ve acıklayıcı.yeni başlayan arkadaşlar kesinlikle izlemeli bence

gsalper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kimsenin işine karışmak istemem ama bence 5 para etmez bir proje kimseye öyle doğru düzgün yararı dokunacağını sanmıyorum.Öncelikle artık yayından kalkmış flash 8 üstünden öğetilmeye çalışılıyor ayrıca action script yazıldığını bile düşünmüyorum verilen videolar içinde yazılsa bile bir sonraki flash sürümü ile tarihe karışacak olan (action script2 ) dili ile kodlayabilirler.Bu işi gerçekten öğrenmek isteyen insanlar için ilk tavsiyem kitap (engin yöyen action script3 ) yada lynda as3 görsel seti.Ayrıca flash'a başlamadan önce yine öğrenilmesi gereken birşey varsa oda algoritmadır. Saygılar

herz aus stahl

🌱Yeni Üye🌱
Videoları indirmek isteyen varsa firefox'un downloadhelper eklentisini kursun. İzlediğiniz bütün videoları, dinlediğiniz bütün mp3leri otomatikman size bildiriyor ve indirmenize olanak sağlıyor.

satocu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:smile: Index var mı? Var? O zaman site. :emo1:

tamam senin dedigin olsun...ama yaptigin yorum flash bolumu burda bi flash swf dosyasi aldigindada index olarak cikiyo flash tami site simdi:rofl: biliyorum bayanlar cok inatcidir ama 2-0 öndeyim simdi hadi bakalim sira sende:D:D:D:D:D:D:sleepy:

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
tamam senin dedigin olsun...ama yaptigin yorum flash bolumu burda bi flash swf dosyasi aldigindada index olarak cikiyo flash tami site simdi:rofl: biliyorum bayanlar cok inatcidir ama 2-0 öndeyim simdi hadi bakalim sira sende:D:D:D:D:D:D:sleepy:

Evet inatçıyımdır ama seninle polemiğe girmeyeceğim. :tongueout: Ben öylesine yorum yaptım. Sen niye üzerine alıyorsun onu anlamadım. Flash'ı da yorumlamayacağım sonuçta yapan kişi sen değilsin. Sen çekil aradan yapan gelsin. :D:D :giggle:

satocu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet inatçıyımdır ama seninle polemiğe girmeyeceğim. :tongueout: Ben öylesine yorum yaptım. Sen niye üzerine alıyorsun onu anlamadım. Flash'ı da yorumlamayacağım sonuçta yapan kişi sen değilsin. Sen çekil aradan yapan gelsin. :D:D :giggle:

cok sinirlisin cok biraz sakin ol...yorum yazdigin konu benim konum oldugu icin cevap istegi uyandi bende...terlettin beni...butun kizlar neden bu kadar zor ve sinirliler anlamiyorum...biz erkekler >>>:angel:

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
cok sinirlisin cok biraz sakin ol...yorum yazdigin konu benim konum oldugu icin cevap istegi uyandi bende...terlettin beni...butun kizlar neden bu kadar zor ve sinirliler anlamiyorum...biz erkekler >>>:angel:

:smile: Her neyse konuyu daha fazla dağıtmayalım. Konumuz kızlar erkekler değil.

Not: Sinirlenmedim. Sadece sana karşı ciddiyim tanımadığım insan. :tongueout: :wink: