Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni kartvizit çalışmam art-isth design

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Az önce bitirdim zannımca diğerinden iyi oldu.. :tongueout:

kartvizit2deneme.jpg

Benzer konular

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
Ön yüzünü gayet hoş buldum, ama arka yüz deki kareciklar yazkışmamış ama genel olarak benim hoşuma gitti. Başarılar dilerim. :)

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Benim hoşuma gitmedi yazılar ve logoya benzer o yuvarlak obje çok büyük olmuş hiçte hoş gözükmüyor ve sunumunu iyi yapman önemli değil bu arada herşeyin yerli yerinde olmasıdır önemli olan anlaştık mı?

Araştırma yap dedik daha önce ama sunumunu daha iyi yap ama tasarımı es geç demedik ve acele etme yavaş yavaş kendi gözünle neyin nereye olacağına karar ver sonra bize sunumunu yaparsın.

Yazı karakterlerinide normal fontlarla yazmaya çalış entresan yazı karakterleri ile telefon adres vs. şeyler hoş durmaz.

DeCuPe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Renk seciminiz ve sunumunu gayet basarili fakat kullandiginiz font ve logo icin ayni seyi soyleyemeyecegim.. Cok fazla kalabalik ve karisik bir gorunum olusmus.. Logoya bir anlam veremedim.. Acaba bir anahtar mi anlatilmak istenmis.. Ya da Dart tahtasi mi.. .) Uzerinde biraz daha calisir ve daha sade birseyler cikarmaya calisirsaniz emin goze cok daha hos gorunen bir is cikacaktir..

Kolay gelsin..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Diğer yorumlara ben de katılıyorum.Renkler çok güzel.Gayet uyumlu.Ancak yazı karekterleri için aynı şey geçerli değil.Kolay gelsin.

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sağolun önerilerinizi dikkatle uygulayacağım..

dişçiler

🌱Yeni Üye🌱
kardeş çalışman güzel ancak biraz daha geliştirmelisin, başarılar dilerim.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel çalışma, elinize sağlık..

Fakat yurtdışında kullanmayacaksanız, Türkçe düşünüp, Türkçe üretseniz?..

ErolGS

🌱Yeni Üye🌱
Bence burada birazda Altın Orana dikkat etmek gerekiyor eğer küçültür Altın Orana göre yerleştirirsen sanırım çok daha farklı bir görüntü oluşacak.

slamoth

🌱Yeni Üye🌱
Köşelerdeki degradeler olmaz. Zaten dosya içine koyacaksanız felan onlar gideceklerdir. Gereksiz detay boğmuş biraz. Font da çok büyük. Ortadaki yuvarlak da bütün dikkati çekiyor. Biraz daha sade ve elegant birşey daha yakışırmış artist felan diyince insan daha iyi birşeyler görmek istiyor.