Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Proje ! T-Shirt baskı ve Kesme,duvar yapıştırması için Teklif istiyorum.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba daha önceden yine bu forumda yeni açacağım poster sitesi için fiyat teklifi istemiştim ve ankaradan bir arkadaşımızla 35x50 2.5 TL 70x50 4 TL den anlaşmaya vardık sayılır.Şimdi eksik kalan noktaları tamamlamam gerekiyor.

Kesme Etiket

Üniversite öğrencisi olduğum ve ciddi bir yatırım gücüm olmadığından 0'dan başlayrak zanaatımı kullanmak istiyorum.Yaptığım poster sitesinde dekoratif etiketler bastırıp satmak istiyorum.Bunun için optik kesicilere sahip arkadaşlara ihtiyacım var.

Amacım : Kendi tasarımını yaptığım çalışmalardan kalitesi iyi,duvara yapışabilecek,yapıştımı gavur gibi duvarda yapışık kalmayacak (sökümü sırasında etikete ve duvara minimum zarar verecek) ve fazla detaya sahip etiket kesicilere sahip arkadaşlarla çalışmak.

* Adet usülü çalışılacağı için lütfen toplu kesim&basım teklifi vermeyin.
* Uygun fiyat verecek arkadaşla çalışacağım için lütfen durumumu göz önünde bulundurarak teklif veriniz.Yani lütfen uçuk teklifler vermeyiniz.

T-Shirt Basımı

Yine bana ait olan çalışmaların satışını yapmak istiyorum.Yapacağım web sitesi üzerinden oluşacak koleksiyonumda mümkün olduğunca farklı t-shirt ve baskı modelleri kullanmak istiyorum.

*Daha önce izmirden bir arkadaşla adedi A4 sayfa boyutunda 8 TL den anlaşmıştık ancak irtibatımızı sürdüremedik.
*Yine adet usulü çalışılacağından lütfen toplu basım teklifi vermeyiniz.

Çalışma Sistemi :

- Müşteri web sitesinden ürünü beğenir > Sipariş Geçer > Siparişi Doğrularım > Gelen paradan arkadaşa ücreti ödenir > Kişi ürünü konuşacağımız koşullarda paketler > Postaya verir

Hepsi bu.

Teklif vermek için lütfen e-mail adresimi kullanın.PM ile teklif göndermeyiniz !

chechen04@hotmail.com

Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde Okuyorum

2.Yıllık MYO öğrencisiyim ve 2.sınıftayım yani 1 yıl daha sivasta olacağım. Daha sonraki lokasyonum konusunda zamanı gelince iş ortağımla irtibatta olacağım.

Okuldan sonraki muhtemel lokasyonum istanbul yani uygun teklifin istanbuldan gelmesi benim için büyük anlam ifade ediyor.Ama en uygun fiyata sahip arkadaşla çalışmayı düşünüyorum.

Şimdiden hepimiz için hayırlı olmasını umuyorum.
Teşekkürler.
Mehmet Recep ÖZDEMİR

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlan Hala günceldir arkadaşlar.
Yeni bir atılım için bu kadar sessiz kalmanıza şaşırdım doğrusu.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
İstanbulda t-shirt baskısı yapacak yer aranıyor.(Fiyat teklifi?)

Merhaba arkadaşlar.Ben avrupa yakasında oturuyorum.Tercihen avrupa yakasında iş yapan;

-T-shirt
-Hoddy (Kapşonlu)
-Bardak

Gibi ürünlere kaliteli baskı yapacak,tasarladığım t-shirtleri ve hoddylerin basımını yapacak genel olarak adet üzerine çalışacak iş arkadaşı arıyorum.

Uygun fiyat teklifi veren arkadaşla yüzyüze görüşmek üzere müsait zamanında ziyaretine gidip hem tanışma hemde kalite kontrolü yapacağım.

Lütfen çoklu basım üzerinden teklif vermeyiniz.
(Not: İstanbul dışı basım teklifleri 2.tercihimdir.)

Teşekkürler..