Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Ram Alacağım Bilgisayara Uyumlu Olduğunu Nasıl Anlarım!

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yeni bir ram alacağım ve PC'me uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım arkadaşlar. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Anakartın modeline,Özelliğine bakıp Anlarsınız
Anakartınızın Web sitesine bağlanıp özelliklerini öğrenebilirsiniz

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim arkadaşım.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim arkadaşım.

Makinanın teknik özelliklerini parçayı alacağın elemana sorarsın, sana uygun olanını verir ve sonrasında kasaya gider ödeme yaparsın :) Ekran kartı için benimde gitmemde fayda olacak bu aralar. Hatırlattığın için sağolasın.

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Makinanın teknik özelliklerini parçayı alacağın elemana sorarsın, sana uygun olanını verir ve sonrasında kasaya gider ödeme yaparsın :) Ekran kartı için benimde gitmemde fayda olacak bu aralar. Hatırlattığın için sağolasın.

PC kasıp duruyor ram 1 gb yükseltmek istiyorum.:D:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
PC kasıp duruyor ram 1 gb yükseltmek istiyorum.:D:

Aslına bakarsam sadece ram'den kaynaklanmayabilir de?! Misal benim ilk önce Fan'dan sonrada ekran kartındanmış. Tavsiyem PC kombinasyonunun listesini parça alacağın yere göster. Ram uygun olabilir de olmayabilir de ama diğer uygun olmayan parçaları söylesinler..

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aslına bakarsam sadece ram'den kaynaklanmayabilir de?! Misal benim ilk önce Fan'dan sonrada ekran kartındanmış. Tavsiyem PC kombinasyonunun listesini parça alacağın yere göster. Ram uygun olabilir de olmayabilir de ama diğer uygun olmayan parçaları söylesinler..

Uyarınız için teşekkürler ama günümüzde PC'yi servise götürdüğüm vakit uygun parçayı bile uygunsuz diye gösteriyorlar. Bir parça satmak için sağlam parçaları kötülüyorlar.

Anıl ÇORUK

🌱Yeni Üye🌱
Uyarınız için teşekkürler ama günümüzde PC'yi servise götürdüğüm vakit uygun parçayı bile uygunsuz diye gösteriyorlar. Bir parça satmak için sağlam parçaları kötülüyorlar.

Cpu-z programı ile anakartınızın modeline kadar basit bir kullanıcı için bilgi göstermekte anakartınız modelini üreticinizin sitesinde max DDR2 4 GB MAX DDR3 8 olarak göstermektedir.

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cpu-z programı ile anakartınızın modeline kadar basit bir kullanıcı için bilgi göstermekte anakartınız modelini üreticinizin sitesinde max DDR2 4 GB MAX DDR3 8 olarak göstermektedir.

Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Ama PC kasıyor bu sorunun çözümünü nasıl bula bilirim.