Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni site tasarımım (yorumlarınızı yine bekliyorum:))

Salamander

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rasitbolukcu.com
Tekrar merhaba arkadaşlar. Bir önceki tasarım çalışmama yaptığınız yorumlardan sonra yeni bir çalışma gerçekleştirdim. Yine sizin fikirlerinize ihtiyacım var. Esas uğraştığım konu programlama olduğundan grafikler hakkında pek seçici davranabildiğime emin değilim. Bu nedenle siz grafiker arkadaşların yorumları oldukça önemli.

Değerlendime yapmadan önce birkaç bilgi vermem daha faydalı olacaktır. Hazırlayacağım scripte insanlar kendi logolarını koyacağından logo çok önem taşımıyor. Ana navigasyon menüsü, Popüler firmalar, Rastgele ilan ve vitrin bölümleri javascript ile zenginleştirilip daha dinamik bir site haline gelecektir. Başlıkların yanlarındaki iconlar, logolar, reklamlar benim tasarımım değildir. Genel olarak nasıl göründüğü ve renkler konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

Küçük rica: Sadece şu olmamış bu olmamış demek yerine şunu dene bunu dene diye yorumlarsanız çok daha faydalı olacaktır. Zira olmamış şeyleri düzeltmeye çalışırken daha da beter hale getirebiliyorum.

Şimdiden fikir ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Bu kadar laftan sonra buyrun çalışmam.

mor_ve_berisi

🌱Yeni Üye🌱
Renk uyumları iyi, fakat benim görüşüm, biraz daha geniş olursa güzel olabilir.. :) bir de butonlar fazla geniş ve sıradan olmuş siteye. Sektörler başlığı altındaki butonlardan bahsediyorum bu arada :) yukarıdaki butonlar bence gayet başarılı..