Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni tabletim HA61S ile Paint'te ilk denemem.

dbidip

🌱Yeni Üye🌱
8OzlB.png

Grafik tabletim dün elime geçti, ilk çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Tabi basit bir çalışma, eleştirilerinizi bekliyorum. Çizimde benim de gözüme batan şeyler var mesela kontürler, sevmiyorum ama onlarsız da yapamıyorum daha o kadar geliştiremedim kendimi. Gelişmemde yardımcı olacak öneriler verirseniz çok çok mutlu olurum.

Bu arada ilgilenen vardır belki tablet hakkında;
Elime ilk aldığımda fazla hafif ve kalitesiz geldi gözüme. Arkasında Made in China yazısını görünce de moralim bozuldu. Sonra rahat çalışma için yapıldığını düşündüm, kurulumu yapıp çizmeye başlayınca ise herşeyi unuttum diyebilirim. Çalışma alanı laptop için çok uygun. Alışmam 2 dakikamı aldı. Ben yeni kullanıcısı olarak Ha61s'den memnunum, ilerde bir sorun yaşarsam paylaşırım.

Hayırlı Akşamlar.

Son düzenleme:

ebruoz

🌱Yeni Üye🌱
Asıl senin ellerine sağlık ne kadar güzel olmuş çizim.Özellikle erkeğin elinin duruşunu,parmaklarının çizimini çok beğendim .Bence kontürlerde hiç bir sorun yok.Bu arada tabletin hayırlı olsun ve rica etsem daha ayrıntılı bilgi verebilir misin? Dezavantajları avantajları ile ilgili mesela.

dbidip

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkür ederim, tabiki özel mesaj atabilirsiniz istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplarım :)

walle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Hangi programla çizdiniz? Gözüme çarpan tek şey kontürler oldu. Kontürleri daha düz bir çizgi şeklinde atsaydınız daha güzel olabilirdi :)

dbidip

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkür ederim. Başlıkta belirttiğim gibi paint'te çizdim adobe programlarını edinecek fırsatım olmadı daha :)