Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
artdevil bende senin yaptıgın gibi vitray çalışıyorum cam üstüne onun için bnim biraz cizime ihtiyacım var acaba bana yardımcı olurmusun _?

tabi yardımcı olurum arkadaşım fakart ne tür çizimler istediğini söylersen daha net bir şekilde yardımcı olabilirim

EsRaRlI_GöZlEr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya daha çok cami ler agırlıklı işler yapıyoruz bide evlerin tavanlarına manzara türünde yapıyoruz bu tür çalışmalar lazım bana biliyosundur çizgiler birbirinin üzerinden geçmemesi lazım vede boyanacak şekilde çizimler olması lazım :/

cengizsucu

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sucuoglugranit.com
arkadaşlar cok güzel şeyler yapmışınız elinize sağlık ben mermer ve granit calışmaları yapıyorum bu konuda neler yapılır görüşmek isterim isterseniz msn adresimi verebilirim

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
öncelikle herkese merhaba ben kendim için vektörel çizimler ararken bu siteyi buldum ve gerçekten bana çok yardımcı oldu.. emeği geçen herkese çok teşekkür...
ben Türkiyede ilk olan bu teknolojiyi kullan ilk iki kişiden biriyim birim yaptığımız vitraydaki kurşunla dönen konturları özel bir kimyasal ile cnc makine yardımı ile konturları çizip daha sonra içlerini tekrar özel kimyasal karışımlar sayesinde renklendiriyoruz. ve bu karışımlar dış cephede 10 yıl garantilidir herşeye karşı.. size bir kaç örnek göstermek istiyorum...
not: arkadaşlar bu teknik ile istediğiniz herşeyi istediğiniz ebatta ve en kısa sürede yani 3 4 günde yapabiliyoruz..

08012009031.jpg

22012009063.jpg

sn850572.jpg

sn850420.jpg

sn850433.jpg

sn850336.jpg

sn850458.jpg

sn850526.jpg

sn850556.jpg

flexivitray internet siteniz çalışmıyor .

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben çok beğendim çok güzeller hatta harikalar emeğinize sağlık

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
siz bu çalışmaları UV makinaları var 4-10 cm ye kadar baskı yapabliyolar onrdamı bastırıyosunuz yoksa...( çalışmalar harika bu arada)

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
ben makineyi incelemiştim

dediğiniz şekilde çalışmıyor. Kontur kabından malzeme enjekte ederek çizgileri yapıyor içleri elle boyanıyor.

Makine sadece konturlerin çizimini yapıyor
internette videosunu aratırsan bulabilirsin

designer21

🌱Yeni Üye🌱
güzel iş, zevklide bi iş, insan bu işi yaparken hiç sıkılmaz ama bi geliri yok hatta iş yok. ben mimari dekoratif sanatlar mezunuyum vitrayın direk içinden geldim ama iş bulamıyorum
ya anca atölye açacağım yada başka mesleklere yol alacağım ...offffffff offffffff:(( boşuna mı okudum yaa:(

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
her işte olduğu gibi bu iştede oturduğun yerde para kazanmak imkansız

çok çalışıp satışta yapabilisen kanallar oluşturabilirsen paa kazanabilirsin diye düşünüyorum.