Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni teknolojik vitray: flexi vitray diğer adı

kamikaze235200

🌱Yeni Üye🌱
çok güzeller. bi kere acemi bir şekilde denemiştim. doğruyu söylemek gerekirse çok kötü bi denemeydi. bazı şeyleri ustalara ve bu işte kendini geliştirmeye adamış insanlara bırakmak en iyisi sanırım. benim gibiler de sadece taktir edip alkışlamalı bence. gerçekten emeğinize sağlık...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
değerli yorumlarınız için teşekkürler sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım...
bir arkadaşımız gerçek vitrayın tadını vermez demiş evet katılıyorum onun tadını ve hazzını asla veremez zaten bu ona alternatifdir. mesela bende resim bölümü mezunuyum fakat artık çok ünlü tablolar bile digital baskı makinesi ile basılıp öyle satılıyor. (bir örnektir)
birde şöyle söyliyeyim bu makinede ve renklendirmde kullanılan normal bir cam boyası değildir. tamamen özel ve dış cephede herşeye karşı yaklaşık olarak 10 yıl garantili bir boyadır

emo23

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalarınız çok güzelmiş ellerinize sağlık bu teknolojiyi kullanan ilk insanmışsınız teknolojiyle ilgili bize ne anlata blirsiniz nasıl bir yenilikbizimle paylaşırsanız seviniriz tşk.

nesli17

🌱Yeni Üye🌱
artdevil bu yeni sistem çok güzelmiş. sizinle nasıl irtibata geçebileceğimi bilmiyorum
yaptığınız işle ilgileniyorum lütfen bana ulaşın...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk önce beğenmenize sevindim
bana profilimdeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

86852062.jpg

52396055.jpg

72046846.jpg

k15k.jpg

nispet2.jpg

rigel2.jpg

0abidindinoacyizmek.jpg

0ernestocheguevara.jpg

0garfield.jpg

0pinkpanther.jpg

0roylichtenstein3.jpg

0roylichtenstein3.jpg

ksakaryaspor.jpg

resim20n.jpg

resim23z.jpg

Faradrim

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dinodream.com
Flexi vitray makinesi ile ilgili kurs halen devam ediyor mu ? Makineyi yeni aldık ancak boya karışımı ilgili problem yaşıyoruz ayrıca makinedeki boya hemen kuruyor ve sürekli tıkanıyor bunun çözümü nedir?

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Flexi vitray makinesi ile ilgili kurs halen devam ediyor mu ? Makineyi yeni aldık ancak boya karışımı ilgili problem yaşıyoruz ayrıca makinedeki boya hemen kuruyor ve sürekli tıkanıyor bunun çözümü nedir?

makineyi aldıysanız kurulum esnasında zaten gelio size kısa bir eğitim verilmiştir. eğer detaylı bir eğitim istiyorsanız firmamıza her zaman gelebilirsiniz. buyrun misafirimiz olun. bu konuda asla bi sıkıntı yaşanmamaktadır.
boyanın kuruma konusuna gelirsek sanırım bu sizin birşeyi yalnış yapmanızdan kaynaklanıyor çünkü bu yönde bi sıkıntı daha önce hiç olmadı. mesela ben bu makine yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve 1 yıldan fazla bir süredir eğitimini veriyorum hiç karşılaşmadım.
detaylı eğitim için bekleriz.
bu arad antalyadaki hangi firma diye sorabilirmiyim_?

çok beğendim vitray çalışmalarınızı mükemmel

beğenmenize çok sevindim. teşekkürler

Faradrim

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dinodream.com
Antalya Seral Flexi Vitray. Ben Sakarya'ya eğitim için gelicem 2 haftaya kafamdaki soru işaretleri gitmiş olur. Makine ben burda yokken alındı 1-2 ay önce sanırım, ben daha yeni başladım şimdilik büyük bir kapı tasarımı yaptım sorunsuz gidiyor aklımda airbrush + vitray teknikleri denemek var tabi olursa gelince bol bol sohbet ederiz görüşmek üzere.

Pinars1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
inanilmaz güzeller hayran kaldim dogrusu

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
beğenmenize sevindim :)
güzel yorumunuz için teşekkürler

Faradrim

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dinodream.com
Daha renklenmemiş birkaç çalışmada benden devamı gelicek,

orneki.jpg

Normal cam

ornek2.jpg

Normal cam

fayans.jpg

Fayans

winniel.jpg

Mobilya

pimapen.jpg

Kilisedeki vitray çalışmasından referans alınmıştır. Pimapen cam üstüne.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çalışmalar Faradrim başarılarnıın devamını dilerim ve yenilerini bekliyorum :)
bu arada hala tekmisin oralarda :)

Faradrim

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dinodream.com
Halen tek başımayım sanırım öyle gidicek uzun bir süre yakında şizofren olabilirim :D Pimapen camın renklendirmesi bitecek renkli halini koyarım.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bi çalışma olmuş ellerine emeğine sağlık ve senden bunlar gibi daha birçok güzel çalışmalar bekliyorum senden :)
başarılarının devamı dilerim
ellerine emeğine sağlık

babilo

🌱Yeni Üye🌱
Harikalar keşke yapabilme imkanım olabilseydi.

EsRaRlI_GöZlEr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
artdevil bende senin yaptıgın gibi vitray çalışıyorum cam üstüne onun için bnim biraz cizime ihtiyacım var acaba bana yardımcı olurmusun _?