Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yep yeni bir devrim niteliğinde olan Esnek Led Katlanabilir Ekran Türkiye’ye de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkeledreklam

🌱Yeni Üye🌱
İl-Ke Led Reklam yep yeni bir devrim niteliğinde olan Esnek Led Katlanabilir Ekranını tüm Türkiye’ye tanıtıyor.Katlanabilen yapısıyla görenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Ayrıca katlama sırasında görüntüden herhangi bir kayıp da verilmiyor.

esnekledekran.com4.jpg

esnekledekran.com12.jpg

esnekledekran.com9.jpg

Balıkesir'de faaliyet gösteren İl-Ke Led Reklam, deneyimli ekibiyle müşterinin talebine göre istenilen her ebatta hazırlanabilen yüksek çözünürlüğe sahip Türkiye`de İlk ve Tek, Led Ekran Reklamcılığında Yepyeni Bir Ürün olan Esnek Led Ekranın, ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

ESNEK LED EKRAN Avantajları ve Teknik Bilgiler
- Katlanabilir
- Hafif olduğu Için kurmak ve taşımak çok kolaydır.
- Basit Kurulum
- Yüksek Kalitede Canlı video gösterimi
- Dayanıklılık ve Uzun ömürlü olması
- Isı dağılımı ve zararlı ışın (radyasyon) yoktur.
- Led ömrü 100.000 saattir.

Esnek LED ekran, yüksek kalitede yapılmış pürüzsüz ve net görüntü gösterir.
600 Hz yenileme frekansı ile profesyonel bir görüntü ile herhangi bir titreme olmadan izlenebilir.

Hafif ve küçük hacimli, esnek bir LED ekran, Nano,teknolojisiyle özel malzemeden yapılmış yangına karşı dayanıklı, su geçirmez

vtorcu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlginç ve etkileyici yeni bir materyal, denemek isterim.

ilkeledreklam

🌱Yeni Üye🌱
Başımın üzerinde yeriniz var Grafikerler.net üyelerini ürünü incelemek için bekleriz.

by grafik

🌱Yeni Üye🌱
led ekran çok hoş etkileyici bi reklam türüü...ellerinize sağlık... bunun metrekare fiyatı ne kadar oluyorr.. bende böyle bi çalışma içinde yer almak istiyorum

ilkeledreklam

🌱Yeni Üye🌱
İlginiz için teşekkür ederim. Gerekli bilgiler email adresinize gönderilmiştir.
Saygılarımla..

1dunya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de istiyorum banada gönderin

dlpn84

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir bilgide bana lütfen

ilkeledreklam

🌱Yeni Üye🌱
İlginiz için teşekkür ederim. Reklamcierol ve dombalak nickli arkadaşlara gerekli bilgileri email adreslerine gönderilmiştir.Diger arkadaşlarda iletşim bilgilerini eklerse ek kısa zamanda gerekli bilgileri göndereceğim....iyi çalışmalar dilerim...

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Özellikle boyut sınırlamaları ve çevre birimleri/ek donanımlar konusunda detaylı bilgi ve birim fiyat alabilir miyim lütfen?

adul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fiyat listesini banada gönderebilirmisin

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkeledreklam

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba gün içerisinde herkese elimden geldiğince yardımcı olmay çalışıyorum. adul nickli arkadaşım sizlere fiyat teklifini belirtmiş olduğunuz adrese gönderdim.Özel mesaj gönderme yetkim kısıtlı olduğu için pm gönderemiyorum.Lütfen diger arkadaşlar email adresini bildirirlerse gün içerisinde bizlerde dönüş yapalım...

İyi çalışmalar

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
ürürünüzle ilgili detayları(teknik özellikler,fiyatlandırmalar vs) mail.kom adresine iletirseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
birde bu ürününüz en düşük ve en yüksek hangi boyutlarda hazırlanabilir,boyut küçüldüğünde veya extra bü,yüdüğünde ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz,lütfen olabildiğince detaylı bir mail bekliyorum.

ilkeledreklam

🌱Yeni Üye🌱
İlgiliniz için teşekkür ederim Uğur Bey ürünle ilgili teknik bilgileri ve fiyat teklifini vermiş olduğunuz email adresine gönderdim.İyi çalışamalar dilerim...

ilkeledreklam

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar Levent Bey Belirtmiş olduğunuz email adresine gerekli bilgileri gönderdim.2010 yılı yeni fiyatlarını forumdaki diger arkadaşlara yeniden gönderilecektir. Bilgilerinize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...