Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilebilecek iş yeri arıyorum...

graphots

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çatı reklam bünyesinde çalışmak istermisiniz... www.catireklam.com 12 kişilik kadrosuyla yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilirim diyorsanız... profesyönel tasarımcılarımızla çalışmak istiyorsanız.... lütfen cvp yazın....

hll12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
matbaa şıketımıze,anadolu yakasında tuzla ve civarında oturan veya ulaşım sorunu olmayacak (resımlı cv ve yaptığı iş örnekleri referanslı)

-grafik programlarında usta ve görsel sanatını el çabukluğu becerisi ile kısa zamanda ortaya koyabilen
(kendini yetiştirip mesleğiyle bütünleştirebilmiş)
-sektörel yayıncılıkta - sureli yayıncılıkta, dergide uzman, photoshop - ındesıgn dahil tüm görsel program bilgilerine (grafik-adobe programları gibi corel, freehand, gibi grafik prog. Vs.) tam hakim eli çabuk
-görsel düşünce ve hayal gücünü tasarıma aktarabilen yapıcı fikirler üretebilen
-projeyi tamamıyla ele alıp tek basına sonuçlandırabilen

görev tanımı:
* sektorel dergımızı yayına hazırlayabilecek
* tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli(alaylı)
* kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
* literatur düzeyinde ingilizce bilen (ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet verebilecek )
* insan ilişkileri iyi, kendini yönetebilecek, sabırlı, stres ortamını yönetebilecek

***ise alınacak personel gerçekleştirdikleri iş referansları ile birlikte, resımlı cv ile ve minimum ucret beklentılerını içeren cv ile başvuracaklardır.
ıstanbulun neresınde oturuyorsunuz

tam olarak aradığınız eleman benim tasarım programlarına hakim bilgisayar yazılım ve donanım konusunda usta ajans ve dergi konusunda deneyimli ingilizce konuşma okuma yazma ileri derece insan ilişkileri iyi sabırlı birisiyim verdiğiniz sorumlulukların altından kalkacak kadar deneyimli ve başarılıyım bunlara karşılık şuan ki iş yerimde rasel group arayıp sorabilirsiniz 7,250 tl alıyorum sizden de min. ücret olarak 13,000 tl talep ediyorum kabul görürse görüşebiliriz.