Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek Üzere Stajyer Grafiker Aranıyor (2 KİŞİ) - İstanbul

hanzela #

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mkilicdesign.com
Yetiştirilmek Üzere Stajyer Grafiker Aranıyor (2 KİŞİ)

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Yetiştirilmek üzere temel seviyede tasarım bilgisine sahip.

E-posta: mobilbulten@hotmail.com

Telefon: 0534 448 72 07

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

hayalet89

🌱Yeni Üye🌱
anadolu yakasındamı avrupa yakasındamı yeriniz

denizbeydili77

🌱Yeni Üye🌱
yetiştirilmek üzere stajyer

merhaba 1977 İstanbul doğumlu ve lise mezunuyum.istanbul-şişli-kurtuluşta ikamet etmekteyim.6 aylık ismek'in reklam ve tasarım kursuna gittim.photoshop,indesing ve illüstratör programlarını gördüm.çalışkan,öğrenmeye açık ve azimliyim.staj yapmak istiyorum.denizbeydili1977@mynet.com
telefonum:0(530)8260399

handan as

🌱Yeni Üye🌱
Suan tuzla imkb grafik ögrencisiyim 11sınıf olup seneye 12 sınıfta haftada üçgün pazartesi salı çarsamba olmak üzere reklam ajansında calışabilecegim staj yeri arıyorum haziran ayında da hemen baslayabilirim hakim oldugum programlar photoshop illüstrator ortama hemen uyum saglayabilirim sigorta miili egitim bakanlıgınca ödenecek saygılar anadolu yakası tuzla pendik kartal maltepe
HNDN_1@HOTMAİL.COM

asimelek61

🌱Yeni Üye🌱
üni grafik tasarım mezunuyum bu alanda daha fazla kendimi geliştirmek istiyorum.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Dml

🌱Yeni Üye🌱
ilan güncel mi ?