Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek üzere uzun dönemli staj yeri arıyorum

sha_rap_nell

🌱Yeni Üye🌱
31 / 07/ 1988 , Bakırköy/İSTANBUL doğumluyum. Selçuk Üniversitesi Sarayönü Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü bu sene bitirdim.
Okuduğum bölümde html , asp , delphi , c ve pascal programlama dillerinin temel eğitimini aldım. Bunun yanı sıra photoshop , ıllustratör ve dreamweaver gibi masaüstü yayıncılık programlarınında temel eğitimlerini aldım. Microsoft Office , Mysql , access programları hakkında da bilgi sahibiyim. Programlama ağırlıklı eğitim görmeme rağmen kendimi grafik tasarımı alanında geliştirmek ve bu sektörde ilerlemek istiyorum . Programcılığa göre yaratıcılık ve yeni şeyler üretme yönümün daha kuvvetli olduğuna inanıyorum.
Zorunlu okul stajımı BilgeAdam eğitim teknolojileri akademisinde yaptım. Staj süresi boyunca yazlım ve grafik tasarım derslerine girdim. Staj dönemim boyunca grafik tasarım derslerinde eğitim gören kişilerle beraber tasarımcılığın temelleri , photoshop ve illustratör derslerini takip ettim. Zaman zamanda eğitmen hocalarıma elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Bilge Adam ın kendi bünyesinde düzenlediği cv süreci , mülakat süreci ,iş yaşamı ,kariyer yükselişi gibi seminerlere katıldım.
kendimi grafik tasarımı konusunda geliştirmek için çalışabileceğim bna birşeyler öğretecek bir firma arıyorum. yetiştirldiğim süre boyunca hiçbir ücret istemiyorum.