Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yorum yaparsanız sevinirim ev box logo

tubikaks

🌱Yeni Üye🌱
evboxlogoul5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
perspektife dikkat etmeni öneriyorum

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
perspektife dikkat etmeni öneriyorum
katılıyorum ve neden ev box ne yani neden ev kutu degil yada biri türkçe biri ingilizce böle bişe olabilirmi sence bana tuaf geldi ve iki defa kullanmışsın bence bitarafına bi yazıyı diyer tarafada diyer yazıyı yazsan daha anlamlı bişeyler olabilir diye düşünüyorum kolay gelsin

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
perspektife hatalarin var diger arkadaslarinda dedigi gibi ... ev yapacaksan biraz daha benzet en azindan mesala ornek olarak sana diyecegim granti bankasinin bi reklam calismasi vardi morgec orda yapilan calismalardan esinlenebilirsin sadece oneri ... ama yaptigin calisma biraz basit kaciyor yeniden calis derim kolay gelsin ii calismalar..

ErdeN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence de arkadaşların söylediği gibi perspektife dikkat etmelisin kardeş. Bu henüz tamamlanmış bir çalışma değil anladığım kadarıyla. Üzerinde daha oynamalar yapılabilir.

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
akıllı ev sistemleri ile ilgili mi bişey yapmka istiyosun

tubikaks

🌱Yeni Üye🌱
çelik konstrüksiyonlu evlerle ilgili ve isimde bi değişiklik yapamam çünkü firmanın isteği ev box tamamlanmamış olmasına katılıyorum evet gerçekten tamamlamadım yorumlar için teşekkürler daha iyisi için bu yorumlara ihtiyacım vardı;)

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Perspektif :S Sora biraz zenginleştir..Fontla bile uğraşmamışsın..

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eğer logonun patenti alınacaksa ki ''R'' koymuşsunuz üzerinde daha fazla çalışmanız gerekiyor.

1-Küp'e biraz krom mataryel havası verebilisiniz ki bunun sebebi "çelik konstrüksiyonlu" dediğinizden ileri geliyor.
2-Küpün üzerine turuncu bir kare yapın 3 boyutlu olacak şekilde ve bu turuncu kare üzerine beyaz yazı ile ''ev'' yazısını yazın.Bu tasarımıda küpün gözüken yüzeylerine sol üst köşeye eğik bir şekilde koyun.
3-box yazısıda küp yüzeyinden dışarı doğru çıksın ve koyu gri olsun. teşekkürler

Son düzenleme:

buluts

🌱Yeni Üye🌱
çok sade bi çalışma olmuş. amacına pek yaklaşmış gibi değil. daha derin düşünmek gerek. çatıya bi delik koysan tip box gibi bişe olucak. ev için para toplanıyo görüntüsü vercek.
amacının dışında bi çalışma daha iyilerini bekleriz ;)

iyi çalışmalar ...