Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

femu_3010

🏅Acemi Tasarımcı🏅
QiPUH.jpg

anselmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok karmaşık, şirket ön planda değil,göz yoruyor.. sade birşeyler yapmaya çalış. Kolay gelsin.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1nci Logonu geliştir. Yıldızımsı simgeleri kaldır. Bina sol üst kıvrımı kaldır, sağ alt köşeyi, soldaki gibi güneşle kavisle. Binaya-Şirkete; köklü, sağlam algısı vermiş beğendim.

YARGI tamamen değişmeli, sade okunabilir olsun. Tüm çalışma alanlarının tek tek yazılması iyi değil. "YARGI MÜHENDİSLİK" tüm o konuları içerir. Zaten logodaki binada asıl ağırlıklı konunun inşaat olduğunu anlatıyor. Güneşe rengini ver ve şeritsiz. Bina ve güneşin doğuşu yeni bir başlangıcı temsil eder. Ama senin çizdiğin güneş, buğulu/şeritler halinde olduğu için batan bir güneş, kaçırılmış fırsatlar olarak algılanır...Etki negatif yani karamsar, bu yüzden pozitife çevirmelisin...Binayı şeritler halinde böl, güneşi tam yap vb...

Farklı renklerle de dene ve paylaş bizlerle...kolay gelsin.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eyw kardeşim çok tşkler

NZjxE.png

Logolar anlaşılır ve sade olmalıdır. Şirketi ve yaptığı şeyi ön plana çıkarmalı,
akılda kalıcı ve özgün olmalı. Orantısız kabaca anlatmak istediğim bu tarz birşey...Kolay gelsin...

Bundan sonraki tasarımlarında daha dikkatli ol...

femu_3010

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eyw kardeşim yapar yapmaz atıyorum :)) kolay gelsin sizlere

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
çok karmaşık olmuş. şirket ismi dikkat çekmiyor. içiçe değil ayrı ayrı çalışabilirsin. tşkr.

femu_3010

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arif brader ben emek hırsızlıgı yapmam asla ortadaki logo bana dışardan geldi 6 ay önce şirkete yaptık ön çalışma anlaşama olmayınca elimde kaldı bende bunda degerlendirmek istedim almanyadan bir grafiker arkadaşım gönderdi ve logonun şuan hangi adreste oldugunuda biliyorum brader

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
6CsSQ.gif

Tasarım: Peter Stefanov
Kaynak: The Brands of The World

Cidden enteresan bir tespit olmuş :smile:

Desenize logoyu kullanan kullanana :wink:

Ne diyelim, Peter Stefanov'un fikrine sağlık :D:D

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
arif brader ben emek hırsızlıgı yapmam asla ortadaki logo bana dışardan geldi 6 ay önce şirkete yaptık ön çalışma anlaşama olmayınca elimde kaldı bende bunda degerlendirmek istedim almanyadan bir grafiker arkadaşım gönderdi ve logonun şuan hangi adreste oldugunuda biliyorum brader

ne demek istedin?
ben anlamadım

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Cidden enteresan bir tespit olmuş :smile:

Desenize logoyu kullanan kullanana :wink:

Ne diyelim, Peter Stefanov'un fikrine sağlık :D:D

Az önce tesadüfen gördüm, paylaşayım istedim. Tasarım tescilinin neden bu kadar önemli olduğunu birkez daha anladım.. :party:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Az önce tesadüfen gördüm, paylaşayım istedim. Tasarım tescilinin neden bu kadar önemli olduğunu birkez daha anladım.. :party:

Yalnız on numara bi tesadüf olmuş hani :wink:
Tescilli tasarımlara o halde :smile:

Şaka bir yana da kurum kimliğinin çalınmasından daha kötü bir şey olamaz sanırım...

Teşekkürler detay için YuBayer..