Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yücebilgili Reklam Afişi

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Megaboard reklam afişi çalışmasıdır. Boyutu o yüzden standart afiş boyutlarında değildir. Birbirinden değerli yorumlarınıza...

reklam3k.png

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
Türkiye'de bir inci cümlesini biraz büyütüp ortalasan
Yalovada 1. ci kelimesinise yine 1 inci olarak bir arma içinde gösterirsen sankim daha göze güzel ve dolgun görükecektir diye düşünüyorum
çalışmanız oldukca güzel başarılar dilerim

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
madalya sizin çizminiz midir? baya başarılı bir çizim...afişte genel olarak hoş duruyor..ama daha öncekilerden aldığım tadı bunda pek bulamadım nedense :s...emeğinize sağlık...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayfa yerleşimi ve imla hataları mevcut.Ben çalışma üzerinde gösterdim ancak bütün yerleri işaretlemedim.Detaylıca incelerseniz diğer yerleşim hatalarınızı kendiniz bulur düzeltirsiniz.Emeğinize sağlık.

afit.jpg

Son düzenleme:

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayfa yerleşimi ve imla hataları mevcut.Ben çalışma üzerinde gösterdim ancak bütün yerleri işaretlemedim.Detaylıca incelerseniz diğer yerleşim hatalarınızı kendiniz bulur düzeltirsiniz.Emeğinize sağlık.

afit.jpg

Çok teşekkür ediyorum. Söylediklerinizi uyguladım ve hataları düzelttim.

reklam.png

Türkiye'de bir inci cümlesini biraz büyütüp ortalasan
Yalovada 1. ci kelimesinise yine 1 inci olarak bir arma içinde gösterirsen sankim daha göze güzel ve dolgun görükecektir diye düşünüyorum
çalışmanız oldukca güzel başarılar dilerim

Çok teşekkür ediyorum. Söyledikleriniz eminimki daha güzel durmasını sağlayacaktır. Ama ben bu şekilde sade kalmasının benim adıma en azından daha iyi olacağını düşünüyorum. Yorum için sağolun.

madalya sizin çizminiz midir? baya başarılı bir çizim...afişte genel olarak hoş duruyor..ama daha öncekilerden aldığım tadı bunda pek bulamadım nedense :s...emeğinize sağlık...

Yorumunuz beni ne kadar gururlandırdı anlatamam. Teşkkür ediyorum. Madalyayı kendim çizmedim. Hoşunuza gitti ise upload ettim vectorel halini aşağıdaki adresten indirebilirsiniz. Yorum için sağolun.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Madalya