Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zeynep İlhan Afiş

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
zeynepilhanafisqm2.jpg

35x50 ebatta 2 renk basılcak bir çalışma.

Benzer konular

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
corel draw çalışması sanırım.
isimi neden tek satırda yazmadınız, yada neden renk kullanmadınız ? "Genç" kelimesi isim kadar büyük olmuş, asıl dikkat çekilmesi gereken şeyler yeterince dikkat çekmiyor. illa zemin kullanmak zorundamısınız. Tasarımınız kendi zevkinize ve hayal gücünüzün sınırlarına göre yapılmış tabiki,, ama ben afiş çalışmalarının anlatmak istediği şeyi daha vurgulu ve sade bi şekilde anlatmasını tercih ederim kendimce :) ama çalışmanız kötü değil ;)

Burak OZYURT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline sağlık bir iki oynama ile daha farklı olur ama sonuçta işin içind, müşteri-müdür-patronda girince ancak bu kadar sağlıklı olabiliyordur...i

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya bu tarz işler bu kadar oluyor normal yani bence çünkü adam gelio yazılar büyük olsun diyo yani yapacak birşey olduğunu sanmıyorum aynı durumla çok karşılaşıyorum.
adam dioki yazılar okunsun büyük olsun bende " tamam abi öyle yazarımki uzaydan bile okunur diyorum" :D

Burak OZYURT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya bu tarz işler bu kadar oluyor normal yani bence çünkü adam gelio yazılar büyük olsun diyo yani yapacak birşey olduğunu sanmıyorum aynı durumla çok karşılaşıyorum.
adam dioki yazılar okunsun büyük olsun bende " tamam abi öyle yazarımki uzaydan bile okunur diyorum" :D

Katılıyorum PATRON ve İşin sahibi biz diğiliz ağırlıklı böyle vakalar oluyor

Graphyc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mylmzcn.com
bu afişte önemli olan anlatılmak isteneni anlatabilmek. bunuda gayet güzel yapmış bence. müşterinin isteği doğrultusunda yapılan bi çalışma. müşteri beğendiyse söylenecek pek birşey olmuyor.