Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zeytane Zeytin Tenekesi Tasarımı

expressoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yol gösterici yorum, öneri ve eleştirilerinizi rica ediyorum..

Son düzenleme:

Benzer konular

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tebrik ederim. Güzel bir çalışma olmuş.
Renkler zeytin ve zeytin mamüllerini çağrıştırsada biraz daha açık bir renk olabilirdi gibi geliyor bana. Sanırım zeytini ve zeytinle ilgili herşeyi çok sevdiğim için bana çok uyumlu göründü.

...

expressoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renkler konusunda bende sizin gibi düşündüm. (Biraz koyu mu oldu acaba?) Peki firmanın logosunda ki süslere ne diyorsunuz? Sizce kalkmalı mı? Ya da daha zarif bir desenle değişmeli mi?

seytan_crn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok hoş zeytinide severim :D çalışmada cok hoş.ellerinize sağlık

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renkler konusunda bende sizin gibi düşündüm. (Biraz koyu mu oldu acaba?) Peki firmanın logosunda ki süslere ne diyorsunuz? Sizce kalkmalı mı? Ya da daha zarif bir desenle değişmeli mi?

Bana göre güzel duruyor. Yani rahatsız eden bir şey farketmedim. Desenler hoş ve uyumlu olmuş. Güzel oturtmuşsunuz. Belki alternatif olarak değiştirebilirsiniz. Ama bana sorsanız ben yapmam derdim.

Emeğinize sağlık...

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
Sadece isimi bile görsem bana yeterdi. Zeytini çağrıştırdı zaten renkler ve logosu :)

Tebrikler. Çok güzel.

expressoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim yorumlar için, eksik olmayın..

asat

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.asateneke.com
çalışma çok güzel olmuş fakat ebatlamada bir hatan var. Sanıyorum bu 5 lt. lik zeytin yağı kutusu. 18lt.lik kutunun 4 yüzeyi birbirine eşit olmalı.
2. olarak zeytinde lt. değilde kg. kullanılmıyormu?

expressoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet sayın asat sağ ve sol yüzey ebatları gerçek değil. Bir sunum hazırlamak için sadece bilgileri sığdırabileceğim kadar bir alan bıraktım. Eğer müşteri onaylarsa tasarımı, sizin bir önceki konumda bahsettiğiniz katlama payı kaynak payı vs.. düzenlenecektir tekrar elden geçecektir. Evet Lt. konusunda haklısınız, dün çalışmamı buraya ekledikten sonra farkettim, bendeki çalışma dosyasında Kg. olarak düzelttim. :smile:

Teşekkür ederim dikkatiniz için..

asat

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.asateneke.com
sonradan farkettiğim bir şeyi daha ilave etmek istiyorum.
kare tenekeleri herzaman düz açılım olarak resim koymanı tavsiye ederim .çünkü kare teneke imalatında dönüşler imalatcıda tam yerine oturtulamıyor.bu yüzden resim kaydığı zaman kutunun bütün albenisi kaçıyor. sende de orta yüzeyde bulunan zeytin resimlerinden sol arkada bulunan zeytini kaldırıp geri kalanını sıralı olarak yerleştirmeyi denemeni tavsiye ederim.
teşekkürler

expressoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hımm, bu bilgi için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapıcam.

Deneyim çok önemli bişey gerçekten, çok yardımcı oldunuz sağ olun..

asat

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.asateneke.com
rica ederim.:)
hertürlü teneke ambalaj konusunda herzaman yardımcı olabilirim.
imalatcı olduğumdan dolayı aynı zamanda çalışmalara o gözle bakmak zorunda kalıyorum.
sırf bu yüzden dolayı grafikerlerden gelen çalışmaları düzeltmek amacıyla bu yaştan sonra photoshop ve freehand öğrenmek zorunda kaldım:)

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence hoş olmuş ancak köşelerde resim kopuyor yani o zeytinler devam şeklinde olsa daha hoş durur :)

expressoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence hoş olmuş ancak köşelerde resim kopuyor yani o zeytinler devam şeklinde olsa daha hoş durur :)

Beğenmenize sevindim. İmaj konusunda haklısınız fakat beceriksizliğimden midir bilmem işime yarayacak zeytin imajı bulamadım. Şu an elimde bu var, sayın asat'ın da dediği gibi görseli tek parça yapıcam. Müşteri bi beğensin de gerisini kolay.. :wink:

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
hoş renkler... ancak alttaki zeytinler bütün işe basıyor. biraz daha küçük olmalı...Genel anlamda oran açısından kutuda bulunan tüm tasarımı ezip geçiyor adeta. başarılar...

expressoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel fikirler için teşekkürler..

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmanız oldukça şık, güzel. Ekleyecek bişey bulamamakla beraber başarılarınızın devamını diliyorum.