Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bayan grafik tasarımcı aranıyor (ankara)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Reklam tanıtım şirketimize frehand10 photsop cs3 ileri derecede bilgisi olan hızlı ve pratik zekaya sahip bayan eleman aranıyor

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

arkadaslar semt kızılay;
bu arada şunu belirtmek isterim tek başınıza çalışmayacaksınız bay ve bayan grafik ekibimize dahil olacaksınız.

arkadaşlar çıtayı biraz indirelim :) tecrübe ve ileri bilgiyi es geçiyorum sadece photosop ve frend bilgisi orta olsun yeterli artık tecrübeyi burda kazandırırız ama lütfen bilgisayara yabancı olmasın...

tecrübeli bay ve bayan webmaster,,stajyer bayan grafik tasarımcı aranıyor

eleman alımı halen aktiftir arkaşlar bilginize

bluecrab

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corel freehand photoshop biliyorum m.y.o mezunuyum bu işte deneyim kazanmak istiyorum çalışma şartlarınız ve ücretiniz nedir?

cevabınızı bekliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corel freehand photoshop biliyorum m.y.o mezunuyum bu işte deneyim kazanmak istiyorum çalışma şartlarınız ve ücretiniz nedir?

cevabınızı bekliyorum...

calısma sartları sabah 9-6 cumartesi yarım pazar tam gün tatil ücret konusuna gelince senin seviyene göre ayarlama yaparız düşünürsen özel msj atayım firma adresimizi görüşelim..

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam size nasıl ulaşabiliriz...

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öveçler deki dijital baskı ofisine yetiştirilmek üzere hem tasarım yapabilecek hemde 160cmlik baskı makinesini kullabilecek bay-bayan(öncelik bayan) 20-26 yaş arası grafiker aranıyor.Corel ve photoshop bilgisi orta düzeyli ve öveçler civarında oturanlar tercihimizdir. SSK+Yemek+Asgari ücret üstü (performansa göre ücret belirlenecektir)tşkler..Firma sahibi işinde deneyimi 29 yaşında bir bayan arkadaşımdır ricası üzerine sitemizde duyurmayı uygun buldum.Arkaşadaşım öğretmeyi ve öğrenmeyi seven anlayışlı biridir ilginiz için şimdiden tşkler.

öveçler deki dijital baskı ofisine yetiştirilmek üzere hem tasarım yapabilecek hemde 160cmlik baskı makinesini kullabilecek bay-bayan(öncelik bayan) 20-26 yaş arası grafiker aranıyor.Corel ve photoshop bilgisi orta düzeyli ve öveçler civarında oturanlar tercihimizdir. SSK+Yemek+Asgari ücret üstü (performansa göre ücret belirlenecektir)tşkler..Firma sahibi işinde deneyimi 29 yaşında bir bayan arkadaşımdır ricası üzerine sitemizde duyurmayı uygun buldum.Arkaşadaşım öğretmeyi ve öğrenmeyi seven anlayışlı biridir ilginiz için şimdiden tşkler.

arkadaslar varsa cv lerinizi adresime mail atabilirsiniz

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar eleman alımı halen aktif ilgilenen kimse yokmu bay ,bayan :S

arQuiteCto

🌱Yeni Üye🌱
öğrenciliğim bitmiş olsaydı bi de ankarada olsaydım ilgilenirdim kesin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...