Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gece gece bir çalışma...

singleiron

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha çok yeniyim kendimi geliştirmek için uğraşıyorum, her türlü yoruma açığım arkadaşlar.
64142935.jpg

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tasarımda bevel embossla bir yere varamazsın fakat, yeni olmana rağmen iyi bir çalışma olmuş. Tutorialleri (uygulamalı dersler) takip etmen gelecekte iyi işleri yapmanı sağlayabilir. Kolay gelsin.

singleiron

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.
Gözden kaçırmışım heralde teşekkürler uyarı için.

singleiron

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımda bevel embossla bir yere varamazsın fakat, yeni olmana rağmen iyi bir çalışma olmuş. Tutorialleri (uygulamalı dersler) takip etmen gelecekte iyi işleri yapmanı sağlayabilir. Kolay gelsin.
teşekkürler öneriniz için.

dark_shu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş sen dark bir çalışma yapmaya çalışmışsın anladığım kadarıyla ama bevel emboos ile olmaz bu iş. olursada highlight ve shadow renklerinide siyaha yakın bir renk secmen gerekir. birde depth i biraz düşürmen lazım. hala çalışmanın orjinali elindeyse bunları uygula ve bir bak derim :)