Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tablet önerin lütfen

karakayasulo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Corel ve Phototoshop'a uyumlu bir grafik tablet önerebilirmisiniz. En az A3 olmalı

murattanhu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
blog.murattanhu.com
merhabalar,
wacom'u önerebilirim, ayrıca a3 zaten en büyük tablet boyutudur. bundan daha büyük (a2) ebatı yok zannediyorum.

benim favori önerim wacom intuos 4 M (a5 ebatında) dir.

kolay gelsin..

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
A3 tablet isteme sebebinizi yazarsanız daha iyi olur .
Kağıtla yapılan çizimlerin üzerinden geçmek düşüncesindeyseniz anlamlı olabilir ama bunun dışında geniş çizim çalışıcam diyorsanız
Grafik Tablet çizim alanını Monitör çözünürlüğü ile eşleştiği için A4 tablette aynı işi görecektir.

aşağıdaki detaylı inceleme tablet konusunda bilgi edinmenizi sağlayabilir.

UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek

B-RoCK

🌱Yeni Üye🌱
Eğer alacağın tablet display ise min A3 olmalı eğer display değil normal tabletlerden alacaksan A3ün çok büyük olduğunu büyük bi kısmını kullanmayacağını kullansan bile çok zorlanacağını söylemem gerekir

Sintacca

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar,
wacom'u önerebilirim, ayrıca a3 zaten en büyük tablet boyutudur. bundan daha büyük (a2) ebatı yok zannediyorum.

benim favori önerim wacom intuos 4 M (a5 ebatında) dir.

kolay gelsin..

ben de bu tableti kullanıyorum ve çok memnunum . a3 den biraz küçük. ben de a4 den aşağısını kullanamam diyordum ama a5 yetiyor bile.

21gram

🌱Yeni Üye🌱
ben boyuta takılma derim a4 fazlasıyla işini görür bence çünkü boyut küçük olduğunda birkaç bilek haraketiyle uzun ve akıcı çizgiler atabilirsin ama büyük olduğunda kalemini tabletinin bi yanından bi yanına götürmen gerekiyor buda çizginin kötüleşmesi demek tabi, bilgin vardır belkide tabletinin köşeleri pc ekranının köşelerine denk geldiği için, kolunu yorarsın bence gerek yok a4 büyük bile :) ...