Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hendek Sakarya İlçe merkezi

18 Kasım 2007 Hendek Sakarya​

OffRoad yarışları için gittiğim gezimde yarışlar bitmiş ve hakem kararları bekleniyordu. Bu bekleyiş kalıcı bir görselliğe kavuştu.

5ead99d4df389b1bdfc1575eff7dcd52.jpg

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Portre

Merhabalar, bu kez sizlere bir portre sunacağım. Bu çalışmam da 2 adet 150 Watt tungsten ışık kullandım. Renkler sarı ışık nedeni ile soğudu ve oldukça estetik hal aldı. Modelliği için Hülya arkadaşıma teşekkür ediyorum.İyi seyirler.

f5a7444cd2be13eff217aa769e8b0e33.jpg

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
hocam kırmızı yusufcuk çok güzel olmuş, tebrik ederim sanırım macro çekim yapmışsınız... hangi makinayla çektiğinizi de merak ettim doğrusu... İstanbul ve çocuk da ise yazı karakterini beğenmedim... :)

hocam mesajı yazarken sadece ilk sayfadaki çalışmalarınızı görerek yazdım, fakat msj. kayıt ettikten sonra diğer sayfalarda da çalışmalar olduğunu fark ettim, hepsi de çok güzel, tebrik ederim...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Hakan KALMIŞ . Bu isimi unutmayın mutlaka camiaa nın içinde olan insanların karşısına her an her yerde çıkabilir konu fotoğraf olunca =) .

Saygılarımla Sayın Hakan. Yine güzel kareler yakalamışsınız bunlarla bize güzel seyirler yaşattığınız için sağolun...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Özellikle sonbahar fotoğraflarını çok beğendim
Tebrikler:)

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam kırmızı yusufcuk çok güzel olmuş, tebrik ederim sanırım macro çekim yapmışsınız... hangi makinayla çektiğinizi de merak ettim doğrusu... İstanbul ve çocuk da ise yazı karakterini beğenmedim... :)

hocam mesajı yazarken sadece ilk sayfadaki çalışmalarınızı görerek yazdım, fakat msj. kayıt ettikten sonra diğer sayfalarda da çalışmalar olduğunu fark ettim, hepsi de çok güzel, tebrik ederim...

Teşekkür ederim. Fotoğraf makinesi olarak Canon 350D kullanıyorum. Bu başlık altında çalışmalarımı paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerin bu ilgi yüreklendiriyor. Teşekkür ederim.

Hakan KALMIŞ . Bu isimi unutmayın mutlaka camiaa nın içinde olan insanların karşısına her an her yerde çıkabilir konu fotoğraf olunca =) .

Saygılarımla Sayın Hakan. Yine güzel kareler yakalamışsınız bunlarla bize güzel seyirler yaşattığınız için sağolun...

Teşekkür ederim, fotoğraf sanatına gönül vermişliğimiz var. Kozası içinde ki kurtçuk sanırım gelişini tamamladı. Artık kelebek olma vakti. Burada ki çalışmalarım biraz sizlere özel olmakta. Grafikerler.net gibi isim ve kaliteli işler çıkarabilirsem ne mutlu bana

Özellikle sonbahar fotoğraflarını çok beğendim
Tebrikler:)

Teşekkür ederim.

geröçekten çok güzel bir foto kırmızı yusufçuk
Teşekkür ederim.

butterfly_little

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hakan bey..tbrk ederim sizi,yine yakaladıgınız harika an'ları paylasmıssınız bizlerle...
Saygılarr...

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Hepsi çok güzel fotoğraflar Hakan Kalmış, fotoğrafa meraklı biri olarak benim de ilgimi çekiyor çalışmalarınız. Özellikle Yusufcuk bir harika, daha da güzel kareleri bizimle paylaşacağınıza eminim.

Saygılar ve başarılar... :)

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
gitarmo7.jpg

Yeni fotoğraflardan biri daha ,ilgi ve yorumlarınız için teşekkürler.

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok güzel bir kare yine Hakan, tebrik ederim. :)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel ama ben sizin net fotoğraflarınızı seviyorum.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
sonpw9.jpg

Merhabalar, çalışmaları sunmaya devam ediyorum. Bu kez yedigöller'deyiz. panoramik sunum tercih edildi. Photoshop ile yapılan müdaheleler sonunda bu şekle girdi. İlgi ve eleştrileriniz için teşekkürler.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bolu Ankara güzergahı. 27 Ocak 2008

img4949zx2.jpg

img50761ce4.jpg

img4988bn0.jpg

img49601vj4.jpg

img49592bp3.jpg

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir de Kardelen yakalasan neler olacak kimbilir Hakan, eline sağlık :)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Ankara'ya gidişin en güzel tarafıdın İstanbul'a geri dönmek heleki bide böyle yollar karlıysa muhtesemdir 4 senedir gidip dönmüyordum Ankara'dan özlemişim çok güzel kareler bunlar eline sağlık Hakan...

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben renkli bir dünyayi seviyorum anlasilan.

Panaromik foto güzel.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir de Kardelen yakalasan neler olacak kimbilir Hakan, eline sağlık :)

Ankara'ya gidişin en güzel tarafıdın İstanbul'a geri dönmek heleki bide böyle yollar karlıysa muhtesemdir 4 senedir gidip dönmüyordum Ankara'dan özlemişim çok güzel kareler bunlar eline sağlık Hakan...

Ben renkli bir dünyayi seviyorum anlasilan.

Panaromik foto güzel.

Yusufçuk hızla gelmiş dalı kırmış gibi duruyor :) Süper

Çok teşekkürler arkadaşlar, çalışmalarımı paylaşmaya devam edeceğim.

Red-Blooded

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikerler.net
sonpw9.jpg

Merhabalar, çalışmaları sunmaya devam ediyorum. Bu kez yedigöller'deyiz. panoramik sunum tercih edildi. Photoshop ile yapılan müdaheleler sonunda bu şekle girdi. İlgi ve eleştrileriniz için teşekkürler.

Bu fotoğraftaki müdaheleler sadece panoramik olması için birleştirme mi ? Yoksa farklı müdahaleler var mı ?

Vede kullandığınız makina ve objektifi belirtirseniz sevinirim... Teşekkürler