Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Su Giydirmesi"

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
rakadaşlar daha öncede belirttim su damlası fırçası lazım bir kaç çeşit. ben bunu daha çok blood(kan) fırçası ile yapmaya çalıştım, tabi ayrıca birde grafik tablet olursa %100 sonuç alınabilir...

ayyildiz76

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya boşverin bu kadar dert etmeyin neyle yapılmışsa yapılmış işte :) :) :)

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Yahumm kocaman sitede bir tane adam akıllı fikir üreten çıkmadı nerdeyse bir ay olcak.. birde bizim "hayalin" diye bir arkadaşımız vardı oda ortadan kayboldu.. Ondan sonuç bekliyordum.

Mehmet Utku DİLER

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar bu photoshopta hazırlanmış.. oluşturmak için kadının hem elbiseli hemde elbisesiz aynı poz verilerek çekilmiş fotoğrafı gerekiyor.. önce elbiseyi dekupe edip çıplak kadının üzerine çakın daha sonra elbiseye su efektleri brush vb... uyguladığınızda ve opacitiy düşürdüğünüzde neler olduğunu göreceksiniz.. tabi biraz uğraşmak gerekiyor ben denemedim henüz ama mantığının böyle olduğunu düşünüyorum...

Arkadaş haklı elbiseli foto,ve aynı şekilde elbisesiz hali çekildikten sonra biraz ugrasla ortaya cıkabilir. Yeterki Türk istesin:)

entellektuel

🌱Yeni Üye🌱
hayalin sana katılıyorum. Ancak bu Photoshop'un Gelişmiş efekt filtreleriyle yapılabilir.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tv lerde yeni bir reklam var gördünüz mü ?
Trident splash reklamı, orada bu efektin video hali görülüyor. Oldukça güzel bir çalışma çıkartmışlar.

[YOUTUBE]mBBnPTH4A4A[/YOUTUBE]​

epigon

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu çalışma her iki programda da yapılabilir

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Hala giydirilememiş bu su, oysaki çok iddialı arkadaşlarımız vardı. =)

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
tarih 16 ocak oldu yawf nerdeyse 2008'in ilk çeğreyi bitecek ama somut birşeyler yok allahın gavuru bakın resmini geçmiş video olayını yapmış ama biz daha bir su giydiremedik yuh bize valla

dorukmavisi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tv lerde yeni bir reklam var gördünüz mü ?
Trident splash reklamı, orada bu efektin video hali görülüyor. Oldukça güzel bir çalışma çıkartmışlar.

[YOUTUBE]mBBnPTH4A4A[/YOUTUBE]​
Trajikomik bir durum ama Allahtan henüz kimse bu reklam filminin photoshopla yapılmış olabileceğini yazmadı. Bu tarz işlerde kullanılan program V-Raydır. V-Ray 3Dmaxla çalışan bir plug-in olup çeşitli örnekleri internette mevcuttur. Bende fikir vermesi amacıyla birkaç örnek veriyorum. Malesef bizler; Türk grafikerleri olarak görsel medya tasarım teknolojilerini photoshop, freehand ve corelden ibaret zannederiz. Ama dışarda işler biraz farklı yürümekte ve biz matbaanın icadından 200 yıl sonra matbaa ile tanışan bir milletin torunları olarak malesef hala bazı şeyleri geriden takip ediyoruz.
tn-BlurryVolumetricCausticsFromAnI.jpg

water1.jpg

20071001052819_VismastersMaterialsVol2.jpg

water-flame-fantasy03.jpg

Son düzenleme:

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
açamadım yaw açabilen varsa rapidshare atabilirmi acaba

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eeeee hani ama hayalin yok hala ortada yapacağını söylemişti

bu şeyi yapabilecek fikrime bi akıl geldi ama manken resmi bulamıyorum ayın şekilde giydiricek

Moderatör tarafında düzenlendi:

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3-5 dakikada bu kadar yapabildim ama gördüm ki uğraştığım zaman yapabilirim
adventuressbikinicopyxs3.jpg

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
eeeee hani ama hayalin yok hala ortada yapacağını söylemişti

bu şeyi yapabilecek fikrime bi akıl geldi ama manken resmi bulamıyorum ayın şekilde giydiricek

walla ne desen haklısın arkadaşım... ama o kadar yoğunumki hiç bakamadım..

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hayalin bi ara baksan gerçekten iyi olur ya bakalım belki sen yeni yöntemler bulabilirsin benim de vaktim yok bu kadarını ancak yapabildim bakalım neler çıkacak bu formda gelişebiliriz bu konuda

dorukmavisi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yukarıda açıkladığım halde hala photoshopla bu efekti yapmaya çalışıyorsunuz. Biraz daha gayret edin belki başarırsınız.