Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Su Giydirmesi"

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Yukarıda açıkladığım halde hala photoshopla bu efekti yapmaya çalışıyorsunuz. Biraz daha gayret edin belki başarırsınız.

belki haklısınız ama imzanızda da yazıyor
adobe photoshop ta ne zaman süpriz yapar belli olmaz
waterdressed1io5.jpg

bu örneği daha öncede vermiştim photoshopta yapılmış bir örnek
diğeri kadar kaliteli olmasada görsel olarak tarz yakalanmış
tamam belki dediğiniz şekilde yapılmıştır bu reklam çalışması ancak bunu farklı yöntemlerle yapmaya çalışna insanların azmini kırmaya hakkınız yok

oppose

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu işte kullanıldımı bilmem ama triedent fresh reklamının 3d max ve mayanın bir plugini olan vue ile yapıldığını biliyorum bu giydirmenin daha doğrusu su olayının farklı bir versiyonu içinde şöle bi link vereyim linkteki images e bakılırsa olay zaten anlaşılacaktır.

https://divineerror.deviantart.com/art/Love-Juice-20008390

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Deviantart olayı çok hoşuma gitti bir ara "Ulan bir gün bende 3D yapcam!!" dedim.. Çok hoşuma gitti muhtemelen bu akşam bu hayalle yatarım..

tafo702

🌱Yeni Üye🌱
ya ben amatörce birşeyler yaptım beğenecekmisiniz yorumlarınızı bekliyorum çalışma süresi

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dikkat ettiysen hocam, üzerinde tartıştığımız gissele örneğinde suyun rengi yok üzerine düştüğü zeminlerin rengini alıyor, sende öyle yapsaydın biraz daha iyi olurdu heralde

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Ortamın ışığına göre atılan su çok açık kalmış.. ama amaç doğrultusunda doğru bir gidişaat.

HayvaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yeniyerim.com
:D arkadaslar ben olayı bıtırıyor ve işin sırrını bir fotografla çözüyorum.
taktik tahmin ettiğiniz kadar karmaşık değil aksine gayet basit.
buyrun;

farketmez

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.farketmez3.com.tr.tc
tafo702 bence bu su giydirmesi değilde kadına kuyruk yapma gibi olmuş. ve horus unda verdiği örnek ile yakından uzaktan alakası yok. sanki magnetic ile su parçacıklarını kesmiş ve yapıştırmış gibi olmuş. emek harcadığı içinde tşkr ederim yinede

hardw0rld

🌱Yeni Üye🌱
3d max işi hazır clone opacity filtresi kullanılmış arkadaşım tabiki belli aşamalardan sonra

esra karakuş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir arkadaşımda eğitim cd si vardı su efekti nasıl yapılıyor diye ama msn si kapalı şuan

hak_al2004

🌱Yeni Üye🌱
Hocam gecenlerde bu resmi bir gazetede gormustum ve o bir programda yapılmamıs... Tamamiyle orjinal bir elbise... Hatta yanlis yatırlamıyorsam haberin başligi da "Sudan elbise yaptılar"... Tabi ben gazetenin yalancisiyim...

bedirhan70

🌱Yeni Üye🌱
photoshopta yapılırmı bilmiyorum ama 3d yapılır. 3dmax, maya veya başka bir 3d programla yapılabilir. profesyoneller genellikle akışkan cisimleri (su vb.) realflowda yapar. örneğin tvde gördüğünüz kola, şampuan vb birçok reklamın akışkanları realflowda hazırlanır renderi max vb programlarda hazırlanır. yani ben bu tarz bi resim yapacak diyorsan ps işini görür. animasyon yapacam çokda gerçekçi olsun diyorsan realflow + max yada maya yada softimage falan öğrenmen lazım, en iyisin boşver :peace1:

Jokont

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten çok uğraştim ama beceremedim:S