Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

vektorel 2009 Takvimi (indesign_cs3)

AliAkgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
takvim09esb8.jpg

> indesign da hazirladigim bir takvim. Baskı öncesi hazirliği tamamlamadim ama işinize yarayacağını umuyorum.
> Ayrica gorus ve onerilerinizi de bekliyorum.
> Kolay gelsin...

RapidShare: Easy Filehosting

.

Benzer konular

umutbarantr

🌱Yeni Üye🌱
hocam çalışmanız çok güzel. iyi bir grafiker olduğunuz yaptığınız tasarımdan belli.

AliAkgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
> Yorumunuz icin cok tesekkurler... Ben kendimi grafiker saymasamda hayal gucumle arayi kapatmaya calisiyorum...
> Ayrica yorum yazdiginiz icinde ayrica bir kez daha tesekkurler.. 145 kisi bakmis 17 si indirmis ama ilk yorumu siz yazmissiniz... Ne desem az...

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
emegine sağlık güzel olmuş:)

AliAkgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
> deliyureks55 ve filizzz .. sizlerede tesekkur...

free33

🌱Yeni Üye🌱
çalışma mükemmel ellerinize sağlık ama indirdim başka dosya çıkıor açılmıor

AliAkgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma mükemmel ellerinize sağlık ama indirdim başka dosya çıkıor açılmıor

> Herhangi bir sorun gozukmuyor.. indirip denedim... ancak calismayi cs3 te hazirlamistim, sizde daha eski bir sürüm varsa belki sorun ondan kaynaklanmis olabilir. Sorun hakkinda daha detayli bilgi verirseniz yardimci olamya calisirim.
> Ayrica calismamla ilgili yorumunuz icin de tesekkurler...

free33

🌱Yeni Üye🌱
bende photoshop7 kurulu sorun ondan oldu sanırım kusura bakmayın güzel çalışma bende kullanmak isterdim tekrar emeğinize sağlık

rainman244

🌱Yeni Üye🌱
takvim ve benzeri çalışmalarınızda başarılar dilerim.

AliAkgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende photoshop7 kurulu sorun ondan oldu sanırım kusura bakmayın güzel çalışma bende kullanmak isterdim tekrar emeğinize sağlık

> Asagida sizin ve sizin gibi dosyayi acamayan arkadaslara az da olsa yardimci olmasi icin calismami eps. formatinda ayrica upload ettim.
> Photoshop 7 ile acip acamayacaginizdan emin degilim ama yinede .indd formatindan daha kullanisli olacagini dusundum. Tek handikapi dosya boyutunun artmis olmasi. Elinizde Corel yada illustrator varsa daha rahat acacaksinizdir.
> Umarim faydali olur.

RapidShare: Easy Filehosting

free33

🌱Yeni Üye🌱
yaptıklarınız,emeğiniz ve yardımcı olmanız için çok teşekürler kimi arkadaşlar yaptıklarını yayınlayıp paylaşmıyormusunuz sorusunada hayır cevabı alıyoruz :) ama siz hem paylaşıyorsunuz hemde yardımcı oluyorsunuz tekrar teşekürler

AliAkgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaptıklarınız,emeğiniz ve yardımcı olmanız için çok teşekürler kimi arkadaşlar yaptıklarını yayınlayıp paylaşmıyormusunuz sorusunada hayır cevabı alıyoruz :) ama siz hem paylaşıyorsunuz hemde yardımcı oluyorsunuz tekrar teşekürler

> Calismami begenmeniz ve kullanmak istemeniz beni memnun etti. Asıl ben tesekkur ederim...

> Kullanilamayacak bir calismanin paylasimi olmaz diye dusunuyorum. Madem paylasiyoruz bunu dogru sekilde yapmaliyız. Sizlerin yorumlari ve elestirileri benim icin onemli. Daha iyi olmak icin gerekli. Eğer gercekten beğenilen bir çalışma yapmışsam ve sizler bunu kullanmak istiyorsanız bu beni mutlu eder.

_SaHSiYeT_

🌱Yeni Üye🌱
tşkler gerçekten işime yaradı elinize sağlık

AliAkgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eser38 ve _SaHSiYeT_ rica ederim... isinize yaramasina sevindim