Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2. İstanbul Grafikerler.net Toplantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Ya dalga geçmeyin lütfen yaaa :(
Benim ne kadar üzülüğümü tahmin bile edemezsiniz :crying: :crying:
Evden oraya diye çıktım ama; bazı sebeplerden ötürü gerisin geriye eve geri döndüm :crying: :crying: :crying:
Hem ellerimle sizin için yaptığım hediyelerde bende kaldı...

Cnım benım ne dalgası :(( üzüldüğünün farkındayız ben ne konuşuyorsam

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Hmm.. Dün akşam biri 3-4 tane resim eklemişti onları da göremedim de..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu buluşmayı düzenleyen ve bizler ile aynı havayı soluyup aynı heyecanı duyan herkese buradan da teşekkür ederim.

Hep birlikte olmak güzel. Hep birlikte kalmak dilekleri ile...

İyi forumlar.

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Hep nisbet hep nispet fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum :)

x-ir

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
iinsan.wordpress.com
gitmeyenlere ceza oluyor galiba fotoğrafların eklenmemesi
suçluyum , ama fotoğrafları görmek istiyorum :(

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel bir buluşmaydı,hem İStanbul'dan hem de şehir dışından katılan arkadaşlara kendi adıma teşekkür ediyorum.Sizlerle tanışmak güzeldi,bir sonraki buluşma çok daha güzel olacak eminim.Katılamamış arkadaşlar bir kez daha düşünsünler bence:)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel ve anlamlı bir toplantıydı.
Bu buluşma düzenliyen arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum...
Misafirliğim kısa sürmüş olsada ...orada bulunduğum sürece sizlerle olmaktan büyük keyif aldım.
iremi esir alamasamda:D :D

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hepinizle tanışma fırsatım oldu,güzel sohbetlerinizi benden esirgemediniz,hayatımda mutlu olduğum günlerden birini yaşadım, Başta yönetimimiz olmak üzere,toplantıya katılan herkese teşekkür ediyorum.

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Hepinizle tanışma fırsatım oldu,güzel sohbetlerinizi benden esirgemediniz,hayatımda mutlu olduğum günlerden birini yaşadım, Başta yönetimimiz olmak üzere,toplantıya katılan herkese teşekkür ediyorum.

Şahsım adına bende sizinle tanışmaktan mutlu oldum..

mac_ist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.matbaa.org

Büyük bir özveriyle İstanbul dışından gelenlere, organizasyonu tertip edenlere ve katılan tüm üye arkadaşlara teşekkürler. Keyifli ve bir o kadar hararetli bir etkinlik olduğu kanaatindeyim. Bir çok tespit yapılması ve yüzyüze soru cevapların olması etkinliği daha da verimli yaptı. Bir sonraki etkinliği iple çekiyorum. Eğer İstanbul dışından gelenler için sorun olmazsa.

Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerini yapan arkadaşlara da teşekkürler...

hac_ker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.veliduzgun.com
Sevgili arkadaşlar,

orada olan arkadaşları kıskanmamak elde değil, kendim katılma şansını maalesef tepmiş oldum, ama kendimce mazeretim vardı tabi, neyse umarım bundan sonraki toplantınıza katılma şansını yakalarım sevgilerimle...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Her ne kadar küçük çaplı organizasyon sıkıntıları yaşamış olsak da buluşmanın olumlu olduğu düşüncesindeyim.

Artık ailemiz sayılan grafikerler.net sayesinde farklı mekanlardan farklı düşüncelere sahip çok güzel insanlar biraraya gelmiş oldu. Farklılıklarımızı buluşturan grafikerler.net adına toplantıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Nice buluşmalarda görüşmek dileğiyle...

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şahsım adına bende sizinle tanışmaktan mutlu oldum..

Kessinlikle Ali abi katılıyorum:)

Büyük bir özveriyle İstanbul dışından gelenlere, organizasyonu tertip edenlere ve katılan tüm üye arkadaşlara teşekkürler. Keyifli ve bir o kadar hararetli bir etkinlik olduğu kanaatindeyim. Bir çok tespit yapılması ve yüzyüze soru cevapların olması etkinliği daha da verimli yaptı. Bir sonraki etkinliği iple çekiyorum. Eğer İstanbul dışından gelenler için sorun olmazsa.

Sizlerle tanıştığıma bende çok mutlu oldum,sizlerin şahsında tanışma mutluluğuna eriştiğim başta yöneticilerimiz olmak üzere herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Sizlerle tanıştığıma bende çok mutlu oldum,sizlerin şahsında tanışma mutluluğuna eriştiğim başta yöneticilerimiz olmak üzere herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Tüm toplantılara katılan biri olarak toplantının olumlu geçtiğini söyleyebilirim.
Bizimle aynı çatıda buluşup aynı havayı soluyan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
İyi forumlar.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Özetle

Bu buluşmayı düzenleyen ve bizler ile aynı havayı soluyup aynı heyecanı duyan herkese buradan da teşekkür ederim.

Hep birlikte olmak güzel. Hep birlikte kalmak dilekleri ile...

İyi forumlar.

Güzel bir buluşmaydı,hem İStanbul'dan hem de şehir dışından katılan arkadaşlara kendi adıma teşekkür ediyorum.Sizlerle tanışmak güzeldi,bir sonraki buluşma çok daha güzel olacak eminim.Katılamamış arkadaşlar bir kez daha düşünsünler bence:)

Çok güzel ve anlamlı bir toplantıydı.
Bu buluşma düzenliyen arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum...
Misafirliğim kısa sürmüş olsada ...orada bulunduğum sürece sizlerle olmaktan büyük keyif aldım.
iremi esir alamasamda:D :D

Her ne kadar küçük çaplı organizasyon sıkıntıları yaşamış olsak da buluşmanın olumlu olduğu düşüncesindeyim.

Artık ailemiz sayılan grafikerler.net sayesinde farklı mekanlardan farklı düşüncelere sahip çok güzel insanlar biraraya gelmiş oldu. Farklılıklarımızı buluşturan grafikerler.net adına toplantıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Nice buluşmalarda görüşmek dileğiyle...

Tüm toplantılara katılan biri olarak toplantının olumlu geçtiğini söyleyebilirim.
Bizimle aynı çatıda buluşup aynı havayı soluyan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
İyi forumlar.

Sanal ortamın topluluk olarak reel ortama taşıdığı ilk toplantıma katılmış oldum.
Gerçekten mutlu oldum sizleri görmekten.. Genel olarak güzel bir toplantıydı.
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Harikaydı,gelmeyenler çok şey kaçırdı
Bir dahaki buluşmada görüşmek üzere :p

Gerçekten Cok Güzeldi Arkadaslar Allah NAsip Ederde bi Daha Buluşuruz İnş. :)
BuSefer Gelemen Arkadaslarımızda GElir İnş. :)

Katılan tüm arkdaşlara teşekkürler... Herkesin ayağına sağlık... Verimli bir toplantı olduğunu düşünüyorum...

Herseyden önce bu güzel organizsazyonu gerçekleştirdiği için site yönetimine ve emeği geçenlere teşekkürü borç biliyorum. Dostluğun, paylaşmanın ve hoş muhabbetin tüm güzelliğiyle sergilendiği, benim için yegane günlerdendi.Tekrarını dört gözle bekliyorum. :)

Benim açımdan keyifli ve güzel bir gündü..Güzel bir toplantı oldu bu ve bunun gibi toplantıların devamının daha daha verimli olacağı kanısındayım:) Birlikten kuvvet doğar sonuçta..Burada tanıyıp sevdiğim arkadaşlarım, dostlarımla bir araya gelip aynı güzelliği yanyana da yaşamak keyifliydi..Yeni tanıma imkanım olan arkadaşlara da teşekkürler..

Toplantıda emeğe geçen başta yönetimimize ve gelerek toplantının toplantı olmasını sağlayan herkese teşekkürler..

çok keyifli bir toplantı oldu katılan tüm arkadaşlara teşekkürler

güzel bir toplantıydı, düzenleyen ve katılanlara teşekkürler:)

Çok Güzel Ve Anlamlı Bir Toplantıydı.
Herkese Teşekkür Ediyorum:) Darısı Daha Daha Böylesine Güzel Toplantılara:)

Herkese en içten dileklerimle katılıyorum.. İlk başta site sahiplerine :) sonra site çapında ilk düzenlenen buluşmayı düzenliyene.. Sonra bu buluşmaları istanbula taşıyan ilk kişiye daha sonra 2. buluşmayı bizim için tekrar organize eden herkese teşekkürler.. Bir daha bir daha görüşmek dileğiyle :)

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Herkese en içten dileklerimle katılıyorum.. İlk başta site sahiplerine :) sonra site çapında ilk düzenlenen buluşmayı düzenliyene.. Sonra bu buluşmaları istanbula taşıyan ilk kişiye daha sonra 2. buluşmayı bizim için tekrar organize eden herkese teşekkürler.. Bir daha bir daha görüşmek dileğiyle :)

Bende senin vasıtanla herkese teşekkür ediyim dilara :) Başta yöneticiler olmak üzere bu yolda ilerliyen paylaşan, yorum katan tüm Grafikeler.net Forum arkadaşlarımı Saygıyla selamlar çok güzel bir vakit geçirdiğimi belirtmek isterim:) Nice Grafikerler.net Toplantılarına:)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
katılımda bulunan herkese tek tek çok teşekkür ederim, güzel bir gün oldu benim içinde en kısa zamanda fotoğraflarıda yayınlıyacağız...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir buluşmaydı gerçekten içten ve güzel bir ortamı paylaştık.
Emegi geçen arkadaşalara tekrar teşekkür ediyorum...
Güzel bir topalntı hazırlamışlar bizler için...

Hediyelerde güzeldi..
stcıker ve rozetler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...