Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2. İstanbul Grafikerler.net Toplantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir dahaki buluşma yeri ve tarihi belli olduğunda.. kargoyla oraya gönderirsiniz bence en iyisi :)

Çok sağol arkadaşım; gerçekten harika fikir
ama ben hallettim :)

Kendisinin gelmesi aramıza katılması hediyeden daha çok önem kazanacaktır,Hediyeler geri planda kalsın sizi bekleriz ilk öncelıkle :)
Dilara sanada hıh :D

Ya keşke gelebilseydim ama mümkün olmadı işte.

Toplantı öncesi bu kadar ilgi gösteren sizi aramızda görmemek şaşırtıcıydı... Keşke olmuş kadar değil de olan insanlar arasında olsaydınız. Tabiki bu sizin şeçiminiz...

Toplantıya katılıp insanların içine karışabilmek için evden çıktım ama burda anlatamayacağım sebeplerden dolayı otobüs durağından geri dönmek zorunda kaldım.Yani bu benim seçimim değildi.Kendi seçimin orda sizinle olmaktı ki; bu yüzden adımı listeye ekledim ve burda da bolca ilgi gösterdim.
Ne kadar üzgün ve gururum kırık olduğunu anlamınızı beklemiyorum ama bu kadar sert konuşmayın lütfen; zaten yeterince üzgünüm...
Bİraz daha anlayış lütfen...
Hem bakın siz ve katılan herkes ne güzel gelemeyen herkesin yerine eğlenmişsiniz.Bizde fotoğraflarınıza bakar mutlu oluruz; lütfen merak etmeyiniz. :wink:
Saygılar

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Çok sağol arkadaşım; gerçekten harika fikir
ama ben hallettim :)

Ya keşke gelebilseydim ama mümkün olmadı işte.

Toplantıya katılıp insanların içine karışabilmek için evden çıktım ama burda anlatamayacağım sebeplerden dolayı otobüs durağından geri dönmek zorunda kaldım.Yani bu benim seçimim değildi.Kendi seçimin orda sizinle olmaktı ki; bu yüzden adımı listeye ekledim ve burda da bolca ilgi gösterdim.
Ne kadar üzgün ve gururum kırık olduğunu anlamınızı beklemiyorum ama bu kadar sert konuşmayın lütfen; zaten yeterince üzgünüm...
Bİraz daha anlayış lütfen...
Hem bakın siz ve katılan herkes ne güzel gelemeyen herkesin yerine eğlenmişsiniz.Bizde fotoğraflarınıza bakar mutlu oluruz; lütfen merak etmeyiniz. :wink:
Saygılar

Ben sert birşey telaffuz etmedim size. :) Amacım da bu değildi. Sadece o kadar istekli tutumunuza nazaran sizi aramızda göremediğimden dolayı şaşkınlığımı belirtmek istedim... Merak etmek ile hata ettim sanırım. Neyse taktir sizindir tabiki. Bu konuyu fazla uzatmayayım...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Konuyu uzatmamak konusunda bende sizinle aynı fikirdeyim.
Yazışarak anlaştığımız yani ses vurgusu yapamadığımız için; Türkçenin azizliğinden böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor, ben kendi adıma özür dileyerek ve fotoğrafları beklediğimizi söyler ve kaçarım :D
(epey devrik oldu farkındayım :) )

piti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.parasal.net
ben de sizlerle tanıştığıma çok memnum oldum :)
teşekkürler herşey için :)

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Emeği geçen herkese ve katılalara Teşekkürler gerçekten çok güzel vakit geçirdim ;)

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben de sizinle tanışmaktan ve aranızda olmaktan büyük mutluluk duydum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...