Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3 aylık bir staj yaptım acil iş ariyorum...

ferhatbilik

🌱Yeni Üye🌱
İST KARTAL
Kırklareli üni.lüleburgaz myo grafik tasarim bölümünden yeni mezun oldum
coreldraw, freehand, photoshop
yeni mezun oldugum için tecrube sahibi degilm sadce 3 aylık bir staj yaptım
acil iş ariyorum...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
merhaba yerimiz ist. sirkecide yol problemi sizin için yoksa buyrun bünyemizde staj görebilirsiniz bilgi için 02125262181 - 0546 626 50 55 - msn: ea430@live.com

Dikey Cizgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dikeycizgi.com
Merhaba,

iletisim@dikeycizgi.com adresine cv niz ile birlikte yapmış olduğunuz çalışmaların linklerini, varsa tasarımlarınızı sergilediğiniz sitenizi, kullandığınız programları ve bu program üzerindeki bilgi düzeyinizi, deneyiminizi gönderirseniz inceleye alınacaktır.

ferhatbilik

🌱Yeni Üye🌱
grafik yardımıcısı

iyi günler grafık tasarım bolumunden yeni mezun oldum freehand, coreldraw, photoshop kullaniyorum grafiker yardımıcsı olarak çalişmak istiyorum

ferhatbilik

🌱Yeni Üye🌱
stajer veya grafıker yardımcısı

kırklareli üniversitesi lüleburgaz m.y.o grafık tasarımı bölümünden mezun oldum.Grafik ile ilgili olan derslerim hem teorik bilgi hem de pratik deneyim kazanmama yardımcı oldu. Aldığım derslerin gerektirdiği üzere bir çok vaka Yapmış olduğum staj bana teorik bilgilerimi uygulama ve sorumluluk alma fırsatı yarattı.Aynı zamanda, takım çalışmasında bulunmamı ve takım çalışmasının gerektirdiği iletişim becerilerini kazanmamı sağladı.grafıker yardımcısı veya stajer olarak çalişmak istiyorum
Saygılarımla...

cbkreklam

🌱Yeni Üye🌱
merhaba yerimiz istanbul tuzla tarafında.arzu edersen görüşebiliriz. sabahları ve akşamları servisimiz vardır. 0554 739 57 52

ferhatbilik

🌱Yeni Üye🌱
tabi meal adresinizi veririseniz cv ve portfoyuy yollayabilrrm.

teksabilgisayar

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Yerimiz Kadıköyde. e- ticaret sitemizin ilanlarını hazırlamak için photoshop bilen elemana ihtiyacımız var.İlgilenirseniz 0216-700-20-44 yada 05337222992 den Tuba hanımla görüşebilirsiniz

teksabilgisayar

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Yerimiz Kadıköyde. e- ticaret sitemizin ilanlarını hazırlamak için photoshop bilen elemana ihtiyacımız var.İlgilenirseniz 0216-700-20-44 yada 05337222992 den Tuba hanımla görüşebilirsiniz