Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3 aylık sıfırdan farksız iMAC (21.5" - 2014) - Ankara

ramses25

🌱Yeni Üye🌱
3 aylık sıfırdan farksız iMAC (21.5" - 2014)

Marka / Model: iMAC (21.5" - 2014)

Fiyat: 3000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: 1.4 GHZ GENELDE SORULDUĞU İÇİN BAŞTA AÇIKLAYAYIM DEDİM
''Konu ile ilgili Kutu üzerinden çektiğim özellikler fotoğrafına bakabilirsiniz''
1.4 GHZ OLMASININ NEDENİ TURBO BOOST İLE 2.9'A ÇIKARILABİLMESİNDEN KAYNAKLI. YANİ İNTELİN TURBO BOOST ÖZELLİĞİ SAYESİNDE 1.4 - 2.7'ye 2.7 ise - 3.9 a çıkabiliyor.
Ayırca grafik için ayrı işlemci olduğundan hiç bir performans sıkıntısı yok yani işlemcisi düşük değil zaten 2014 imac alıyorsunuz 8Gb ram var işlemci nasıl düşük olur :)
2012'lerde direkt 2.7 GHZ vardı ama intelin turbo boost özeliğini hayata geçirmesinden sonraki çıkarttığı Mac de böyle bir sistem var 2015 mac lerde ise 2.7 olan aslında 3.9 olarak düşünülmeli.
RESİMLERDE GÖRÜĞÜNÜZ GİBİ HİÇ BİR EKSİĞİ YOKTUR.
YANINDA EXTRADAN APPLE'IN ORJİNAL 6 ADET ŞARJ EDİLEBİLİR PİLİ VE ŞARJ ALETİ VARDIR.
FATURA FİYATININ DÜŞÜK OLMASININ SEBEBİ %18 ÖĞRENCİ İNDİRİMİNDEN FAYDALANMAMIZDIR NORMAL FİYATI 4.000'İN ÜSTÜNDEDİR.
HİÇ BİR SIKINTISI YOK TAMAMEN SORUNSUZ PARASAL İHTİYAÇTAN ÖTÜRÜ SATIYORUM.
DAHA AŞAĞI BİR FİYAT TEKLİFİ İÇİN YADA TAKAS İÇİN YAZMAYIN VE ARAMAYIN.
3000 DAHA AŞAĞISINI ARASANIZDA BULAMAZSINIZ ZATEN ACİL OLDUĞU İÇİN İNDİRDİM
ANKARA İÇİ EVDEN ALABİLECEK KİŞİLERE ÖNCELİK TANIYACAĞIM. ONUN DIŞINDA KORU METRODAN TESLİM EDEBİLİRİM.
FATURASI GARANTİSİ VS HERŞEYİ MEVCUT EN UFAK BİR EKSİĞİ YOK ZATEN 8. AYIN 30'UNDA ALINDI TAM 3 AY OLDU.

E-posta: mehmetrasitarisu@gmail.com

Telefon: +9 0554 520 72 95

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ramses25

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar iletişim numaramda bir hata olmuş Telefon numaram. 507 649 91 24.