Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3 kuruş = 5 köfte / Ekonomik kriz tipografi

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
3 kuruş = 5 köfte / Ekonomik Kriz Tipografi
Three(3) piaster =five(5) meatball / Economic cris

Halk arasında, ya da; "yok öyle 3 kuruşa, 5 köfte" deyimi kullanılır, başka bir deyişle: "ne kadar ekmek o kadar köfte"...Ekonomik kriz nedeniyle bu söylem tozlanmışlıgından kurtulmaktadır. Hala 3 kuruşa, 5 köfte yapabiliyorsak ve hala direnebiliyorsak, ekonomik şartlara karşı direnç kazanmışız demek oluyor.
Son yıllarda ortaya çıkan ve dünyanın birçok ülkelerini olumsuz yönde etkileyen ekonomik gelişmeler, sosyal ve ekonomik yaşantıyı da içerisine çekmektedir.
Yazıların arası bilerek mesfeli yapıldı.

Photoshop CS3 / 3 saat

Son düzenleme:

Benzer konular

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık

qo_kHan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş denizcim, renkler çok hoş duruyor, emeğine sağlık :);)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Her şey çok hoş sadece 5 in içindeki 5 leri sevmedim :D
eline sağlıl canım

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Canım ilk çalışmadan sonra devamıda geldi ,bir çıta yükseliyor gitgide, tebrik ederim,günümüzün büyük bir sorunu olan konuyu irdelemişsin başarılı olmuş canım,özelliklede başlık olarak kullandığın 3 ve 5 rakamlarını sağ üst köşedeki adamların bacaklarında görmek çok ilginç ve güzel olmuş çok hoşuma gitti :D emeğine sağlık :)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Maşallah aldın başını gidiyorsun. Güzel çalışma olmuş canım.
Devamını bekliyoruz eline sağlık :)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık

Teşekkür ederim.

güzel olmuş denizcim, renkler çok hoş duruyor, emeğine sağlık :);)

Sağol Gökhan' cım. :)

Her şey çok hoş sadece 5 in içindeki 5 leri sevmedim :D
eline sağlık canım

Afiyet olsun canım :p Teşekkür ederim :)

Maşallah aldın başını gidiyorsun. Güzel çalışma olmuş canım.
Devamını bekliyoruz eline sağlık :)

Teşekkürler ablammm :)

Canım ilk çalışmadan sonra devamıda geldi ,bir çıta yükseliyor gitgide, tebrik ederim,günümüzün büyük bir sorunu olan konuyu irdelemişsin başarılı olmuş canım,özelliklede başlık olarak kullandığın 3 ve 5 rakamlarını sağ üst köşedeki adamların bacaklarında görmek çok ilginç ve güzel olmuş çok hoşuma gitti :D emeğine sağlık :)

Aynen :D
Teşekkür ederim canım benim :) :angel:

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık denizcim :) bana yaptığından bin kat daha iyi olmuş :D

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık çok güzel çalışma olmuş :) devamınıda bekliyoruz :) inceliyorum bende bunları bişeyler kaparım belki bu konuda :)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Bayfresh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
guzel bir dusunce olmasina ragmen bazi hatalar mevcut. Emegine saglik..

6rr5aa.jpg

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
guzel bir dusunce olmasina ragmen bazi hatalar mevcut. Emegine saglik..

Gösterdiginiz el hariç dekupe hatası yok, opacity'i düşürülmüş fontları bile dekupe hatası olarak göstermişsiniz. Diğer alanlar özellikle öyle yapıldı. Zahmet olmuş...
Sizin hatasız typography çalışmalarınızıda görmeyi çok isterim.

Teşekkürler...

Bayfresh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gösterdiginiz el hariç dekupe hatası yok, opacity'i düşürülmüş fontları bile dekupe hatası olarak göstermişsiniz. Diğer alanlar özellikle öyle yapıldı. Zahmet olmuş...
Sizin hatasız typography çalışmalarınızıda görmeyi çok isterim.

Teşekkürler...

evet elde dekupe hatasi var. usunden cok sert kesilmis. Fonlarda dekupe hata si var demedim. Fonlarda ayar hatasi var. Diger alanlar ozellikle oyle yaptiysan, birsey diyemem o zaman ama typography gozluguyle bakarsan olaya, hata var bence. Adam orda asili ama golgesi yok ve curves, color balance veya level ayarli oturmadigi icin BENCE fonla uyusmamis.

Tabi bu benim sahsi gorusum. lutfen elestirimi positif olarak algila. Kizmana gerek yok..

Peace..

tamer_ceylan

🌱Yeni Üye🌱
valla ben yeni acemi grafikerledenim çok fazla anlamıyorum doğal olarak şimdilik sadece hayran hayran bakıyorum mükemmel bi çalışma olmuş eline emeğine sağlık

SOz_K

🌱Yeni Üye🌱
evet elde dekupe hatasi var. usunden cok sert kesilmis. Fonlarda dekupe hata si var demedim. Fonlarda ayar hatasi var. Diger alanlar ozellikle oyle yaptiysan, birsey diyemem o zaman ama typography gozluguyle bakarsan olaya, hata var bence. Adam orda asili ama golgesi yok ve curves, color balance veya level ayarli oturmadigi icin BENCE fonla uyusmamis.

Tabi bu benim sahsi gorusum. lutfen elestirimi positif olarak algila. Kizmana gerek yok..

Peace..

herşeyden önce emeğine sağlık...
ben de arkadaşa katılıyorum... özellikle calısma ile adamın renk uyumluluğu konusunda... Ayrıca abstract çizimler katman olarak başka yerden alınmış ama mavi ve yesil renklerde diğerleri gibi dekupesi yapılsaydı daha iyi olurdu. özellikle yeşlin kesildiği noktalar rahatsız edici...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
valla ben yeni acemi grafikerledenim çok fazla anlamıyorum doğal olarak şimdilik sadece hayran hayran bakıyorum mükemmel bi çalışma olmuş eline emeğine sağlık

herşeyden önce emeğine sağlık...
ben de arkadaşa katılıyorum... özellikle calısma ile adamın renk uyumluluğu konusunda... Ayrıca abstract çizimler katman olarak başka yerden alınmış ama mavi ve yesil renklerde diğerleri gibi dekupesi yapılsaydı daha iyi olurdu. özellikle yeşlin kesildiği noktalar rahatsız edici...

Teşekkürler...