Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d max hayatıma yön verecekmi?

mehmetar

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar arkadaşlar
Insan caresizken dahada şevk duyarak
Arayış icine girer benim gibi
Uzatmadan durumu anlatayım ben kaynakçıyım
Çalışmakta oldugum iş adamı köle gibi kullanıyor
Sabah 06.00 evden cıkıyorum aksam
23.00 eve gelıyorum yeni evliyim ve pes artık dedim
Arastirmaya basladim .Yazılıma aşinayım vbnet az cok biliyorum
Bi foto arkadas var photoshop biliyosan gel başla dedi
Onu ogreneyim derken autocad ondiler ona
Yoneldim birde baktim 3dmax cikti karsima
Kursa gidip egtim videolari kitaplar vs
Ne gerekiyosa bu programi cozcem
Peki iş bulabilirmiyim gozum yuksekte
Degil evimi gecindirsem kendime bi pazarda olsa vakit ayirsam
Yeter okudugunuz icin tesekkurler
Ilgili ve tecrubeli arkadaslardan fikir bekliyorum
Iyigunler

Benzer konular

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
tek kelimeyle şöyle özetleyim 3d max dan evini geçindirmeyi geçtim karnını doyuramazsın kayserideki firmaların çoğu kaynakçı arıyor gir bir mobilya firmasına ne vaktinden ne akıl sağlığından olma derim tasarım programları çok komplikedir tam öğrenmek için yıllarını harcaman lazım max program içinde program animasyonu var mimarisi var var oğlu var ben kayseride grafikerlik yapıyorum bildiğim programlar corel draw photoshop illustrator 3dsmax öğrenmek istiyorsan öğren ama hobiden öteye gidemezsin boşa vakit ve nakit bağlama

mehmetar

🌱Yeni Üye🌱
3dmax

tek kelimeyle şöyle özetleyim 3d max dan evini geçindirmeyi geçtim karnını doyuramazsın kayserideki firmaların çoğu kaynakçı arıyor gir bir mobilya firmasına ne vaktinden ne akıl sağlığından olma derim tasarım programları çok komplikedir tam öğrenmek için yıllarını harcaman lazım max program içinde program animasyonu var mimarisi var var oğlu var ben kayseride grafikerlik yapıyorum bildiğim programlar corel draw photoshop illustrator 3dsmax öğrenmek istiyorsan öğren ama hobiden öteye gidemezsin boşa vakit ve nakit bağlama

Hocam ben zaten bi firmada kaynakciyim adamin kanini emiyolar
Burda 3dmax sart dgl baska programda olur

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
Hocam ben zaten bi firmada kaynakciyim adamin kanini emiyolar
Burda 3dmax sart dgl baska programda olur

benimde kaynakcı arkadaşlarım var kendilerinin demesi 8 - 10 saat arası çalışıyorlarmış biri şu anda asansör firmasında asansör yapımında çalışıyor baya rahatmış siz daha rahat bir yere bakın ben 15 yıldır sektörün içindeyim eskiden güzel işti ama şimdi herkes ben bu işi yaparım diye girdi senin 1000 tl dediğin tasarıma 20 liraya yaparım abi ne olcak diyen geri zekalılar çok bilgisayar kullanan herkesde tasarımcıyım diye piyasaya atılıyor misal şu resmi az önce çizdim 2 - 3 saat arası sürdü basit bi şey daha bunun kaplaması render işlemi var şahsi düşüncem hobi olarak yapın ama bu işten para kazanmak o kadar basit değil komplike bir iş 1 program diye başlarsın hepsinden biraz biraz bilmen 2 - 3 tanesini iyi derecede bilmen şart

https://www.dropbox.com/s/o1ksnmk43vm6h2e/hesap makinesi.jpg?dl=0

canberkyetkin

🌱Yeni Üye🌱
Hocam kolay gelsin yaklaşık 7 8 yıldır 3ds max dahil 9 10 programı aktif olarak kullanıyorum. İşini iyi şekilde yaparsan evini geçindirirsin. Kaliteyi sen belirliyorsun ancak 3ds max programı çok masraflıdır. Sürekli bilgisayarınızı güncellemeniz gerekecek. Render için yetersiz kalacak vs. Size tavsiyem Rhino gibi modelleme programlarına hakim olup kuyumcu gibi yerlerde modelleme yapabilirsiniz. Mimari ile uğraşıcam dersenizde sketch up ve 3ds max kordineli kullanmanızı öneririm. Her hangi bir sorunuzda mesaj atabilirsiniz.

domore

🌱Yeni Üye🌱
soru

abilerim ben otomobil tasarlamak istiyorum , yalnızca otomobil tavsiyeniz nedir ? 3d max mı ? rhino mu ?