Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d picture in picture yok onun yerine sadece picture in picture var ?

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bende ki ediusta keyers bölümüne girdiğimde olması gereken 3d pinp yerine sadece pin p var 2si farklı mıdır? işlev olarak eğer farklıysa 3d olanı nasıl eklerim (plugin vs.) son olarak da edius için plug in olayı nedir yani ekleyebiliyoz mu yeni efektler filtreler falan? Herkese şimdiden teşekkürler.

edit: edius 5.12 (Neo) kullanıyrum.

Son düzenleme:

Benzer konular

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar bende ki ediusta keyers bölümüne girdiğimde olması gereken 3d pinp yerine sadece pin p var 2si farklı mıdır? işlev olarak eğer farklıysa 3d olanı nasıl eklerim (plugin vs.) son olarak da edius için plug in olayı nedir yani ekleyebiliyoz mu yeni efektler filtreler falan? Herkese şimdiden teşekkürler.

edit: edius 5.12 (Neo) kullanıyrum.

edius 5.12 kullanıyorsan normal şartlarda bunun olması gerek benim daha önce karşılaşmadığım bir sorun bu o yüzden yanlış yönlendirmek istemem seni
eğer donanımın desteklemezse gpu efeck'lerini görmediğini biliyorum ama diğer soruna dediğim gibi hiç rastlamadım plug-in olayı var resmi sitesini bi incelemeni tavsiye ederim

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
programı kurarken sorun olmuş olabilir bende öyle birşey duymadım hiç en kötü ihtimal kaldırıp sıfırdan yine kurman

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha önce yüklediğimde de yoktu anlamdım gitti bende :(