Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A Grafik kartvizit çalışması (Hayal Ürünü)

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu çalışmayı yapmam 10 dk. yı bulmadı aklıma esti yaptım sizinle paylaşmak istedim. Logo dahil herşey bana ait. (Bu çalışmadaki bütün içerikler hayal ürünüdür.)

kartvizittmh9.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çalışma çok güselde uzaktan bakınca kartvizit gibi durmuyor.
emeğine sağlık...

baambam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşte on dakika da ama işine saygı duyarak yapılmış bir çalışma. Tebrik ederim, hoş bir çalışma. Ellerine sağlık.

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar:)

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla o kadar övülecek birşeyi yok arkadaşım ama lütfen öncelikle sen işine saygı gösterki başkalarıda saygı duysun 10 dk da hiçbirşey yapma çünki çok iyi olsan bile değerini düşürürsün var sen 10 dk düşün ama 10 dk da tasarlama çünki derlerki iki yazıyı bir araya getirdin bu kadar paramı istiyorsun ve herşeyi artık 10 dk beklerler.... bu iş için demiyorum prensip olarak yani

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
bu 10dk olayı kafama çok takıldı. sanki eleştirilirken daha insaflı olunması için 10dk da yaptım deniyor. ben çalışmaya başlamadan önce minumum 15 dk düşünürüm. başlarken objeleri yanyana getirirken yine düşünürüm. düşüncemin yanlış olduğunu düşünür herşeyi siler yine düşünürüm. doğru yolu bulduğumda dakikalar geçmiştir. ve en son objeleri yerleştirmek ve çizmek en az 30dk mı alır. sen o A grafik yazısını netten mi buldun yoksa 10dk nın 4 dk kasında mı çizdin...?

grafik_err

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ilk bakışta kartvizit oldugu belli degil ma güzel bi çalışma bnce emegine saglık...!!!

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Logotype çalışması dengesiz bi yapıda olmuş terazinin bi tarafı ağır basıyor çok siyah olduğu için dümdüz kalmış yardımcı bi renk daha verebilirdin yardımcı renk yerine tamamlayacı bi renk olan gri seçimide bence yanlış olmuş yinede estetik görünüyo ama sadece estetik grafik yok yani... keşke 10dkda bitirdikten sonra birde 10dkda bakıp inceleseydin, eksiği varmı diye yanlış anlamayın ama yaptığı işe saygı duyan hiç bir grafik tasarımcısı 10dklık bi çalışma yapmaz yapsa bile 10dk da yaptım demez derse de yılların birikmişliği ile amaann 10dk da yaptım işte eskizlerin yanına atayım der ve zamanı gelmeden kimseye göstermez.

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logotype çalışması dengesiz bi yapıda olmuş terazinin bi tarafı ağır basıyor çok siyah olduğu için dümdüz kalmış yardımcı bi renk daha verebilirdin yardımcı renk yerine tamamlayacı bi renk olan gri seçimide bence yanlış olmuş yinede estetik görünüyo ama sadece estetik grafik yok yani... keşke 10dkda bitirdikten sonra birde 10dkda bakıp inceleseydin, eksiği varmı diye yanlış anlamayın ama yaptığı işe saygı duyan hiç bir grafik tasarımcısı 10dklık bi çalışma yapmaz yapsa bile 10dk da yaptım demez derse de yılların birikmişliği ile amaann 10dk da yaptım işte eskizlerin yanına atayım der ve zamanı gelmeden kimseye göstermez.

Ben böyle düşünüyorum siz öyle düşünün saygıdan bahsediyorsunuz, benim düşüncelerime saygı duyun lütfen. Ayrıca ben yaptığım işe gayet saygı duyuyorum bu zamana kadar kolay kolay kısa sürede bi iş bitirmedim zaten. Yorum için ayrıca teşekkürler.

nob

🏆Pro Tasarımcı🏆
yönetici yazı stili harfler aralarındaki boşluklar ve altındaki çizgi göze batıyor.

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet başarılı tebrikler. Vakit geçirmeye devam :)

covenant

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Özellikle gri şerit fikrine katılıyorum.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Gri şerit pek hoşuma gitmedi ama diğerleri hoş olmuş . Eline sağlık. :)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten kısa zaman içinde iyi bir çalışma:) güzel paylaşım teşekkürler :)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bayıldım valla :wink:
Emeğine sağlık

barisweb

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.barisurun.com
font

merhaba,

bu kartvizitteki font bir kaç yerde daha karşıma geldi acaba fontun adı nedir?
Teşekkürler