Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

(A4) 2 Dergi Reklam Çalışması

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Yazılar atmasyondur (; Tasarım açısından her türlü eleştiriye açığım..

fragolinonx0.jpg

-
mblyzk5.jpg

karabükhaber78

🌱Yeni Üye🌱
yazılar sönük kalmış bana sorarsan daha vurgulayıcı renk ve büyüklük seçmelisin. onun dışında kompozisyonda sorun yok gibi görünüyor...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1) sol taraftaki çilek yaprağı kendinden geçmiş durumda bence diri ve hoş görünmesi lazım.
Sanırım alt kısmınıda kırmızı kullanmanızdan dolayı bi kapatıcılık söz konusun şarap şişesi ve kadeh küçük kalmış yada ortaya çıkartılmamış gibi. 4 satırlık yazınızıda ortalayıp koysanız daha iyi olur.
2) Koyu gri değerini tam siyah verseydiniz bence daha hoş görünebilirdi. Yinede gayet şık bir çalışma. emeğinize sağlık

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
yazılar sönük kalmış bana sorarsan daha vurgulayıcı renk ve büyüklük seçmelisin. onun dışında kompozisyonda sorun yok gibi görünüyor...

hanqi çalışmadan bahsettiğinizi bildirseydiniz iyi olurdu :)

teşekkürler alisalur

1) sol taraftaki çilek yaprağı kendinden geçmiş durumda bence diri ve hoş görünmesi lazım.
Sanırım alt kısmınıda kırmızı kullanmanızdan dolayı bi kapatıcılık söz konusun şarap şişesi ve kadeh küçük kalmış yada ortaya çıkartılmamış gibi. 4 satırlık yazınızıda ortalayıp koysanız daha iyi olur.
2) Koyu gri değerini tam siyah verseydiniz bence daha hoş görünebilirdi. Yinede gayet şık bir çalışma. emeğinize sağlık

Onerilerin için teşekkürler irm.art, haklısın çileğin yaprağına dikkat etmemiştim, koyu gri olayına gelince onu anlamadım, çalışmalarda o tür bi renk yok irm :S

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
şampanya şişesinin ve kadehin yansımalarına dikkat edersen daha hoş olur onları biraz daha vurgulamayı denermisin birde çilek ile alt fonu ayıran çizginin orta kısmında bir pürüz var ona dikkat et sanırım pen tool ile çizdin onu biraz daha dikkatli çizersen geriye kalan arkadaşların söylediklerinide değiştirirsen daha hoş birşey olacaktır eline sağlık kolay gelsin:)

korkuu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birincisi güzel olmus

Graphart

🌱Yeni Üye🌱
şampanyayı anımsatan bir tasarım olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Alıcı gözüyle baktığım zaman şampanya geri planda gibi duruyo. 2. tasarımında renk uyumu biraz daha iyi olabilirdi. Emeğine Sağlık.

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şampanyadan çok çilek reçeli gibi geldi, ayrıca sarı bant düzgün bi sekilde çizilmemis, çilek satan bi marketin manav reyonuna asılacak gibi durmus, yazılar ise kaybolmuş, mobilya olan hosuma gitti eline sağlık

sevgii

🌱Yeni Üye🌱
çilekteki zemin olmamış yesil tonlarını kullansaydınız daha iyi olurdu hoş çalışma eline sağlık

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
başka ne olacak bundan iyisi can sağlığı :) eline sağlık kolay gelsin...

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
2 ci çalışman çok güzel olmuş en sade ve en salt şekilde çok güzel bir tarzda yapılmış. katalog kapağı için ideal :) 1. çalışmanda ise ufak detaylar var eksik kalan. şişe ve kadeh yansımalarındaki hatanın yanı sıra orayı vurgulamak ve o objelerin orada kaybolmasını istemiyorsan onlara 2 yönden gölge vermeni öneririm öne doğru gelen ve çapraz yönde giden neden 2 dersen verdiğin ışık 2 kaynaktan çıkmış kadar güçlü. tabi bide zemin renginden daha kotu bir renkte sınır belirlemelisin, yazıdaki yansıma efektinide kaldırmanı öneririm bunları yaptıkdan sonrada 1. çalışman kusursuz olacaktır.

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarınızı zevkle inceliyorum.Çok hoş ve başarılı.Benim favorimde 2. çalışmanız.Emeğinize sağlık.

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Doğruyu söylemek gerekirse kötü olmuş. Yataklı olan iş 5 üzerinden 3,5 aldı:D
Diğer çilekli ise sanki manav dergisi kapağı gibi olmuş:D
Çileği biraz daha küçült derim Kolay Gelsin...

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. de resim yazıyı yutmuş.
2. ise mükemmel olmuş ;) eline sağlık.