Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A4desk programıyla flash site yapmak / videolu anlatım + sesli anlatım + hd & link :)

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Buradan A4DESK İNDİRİN

A4DESK NEDİR ?

A4Desk, flash arayüzler temelli, profesyonel bir all-in-one flash design yazılımıdır. A4Desk ile flash menüler, flash web siteleri ve flash prezantasyonları hazırlayabilirsiniz. Hiçbir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan yapmak istediklerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

DOSYA BOYUTU

10.00 MB

ÖRNEK RESİM

screenshot2big.gif

A4DESK VİDEOSUNU İZLE HEMEN

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Ücretli bir program olduğu için üretici firma linkini koymanız gerekirdi, düzelttim. Free Trial Version versiyon indirilebilir.
Bu tarz programlar başlangıç kullanıcıları için iyi olabilir fakat sizi her zaman kısıtlarlar. Basit işler yapmak isteyenler için yinede iyi bir program.

Son düzenleme:

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim ;) Evet başka bir siteye yönleniyordu.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
. butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Moderatör tarafında düzenlendi:

impoved

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım iyi güzel de bu programı herkez biliyor.bu programlarda olan sıkıntı yapılan sitenin nasıl yayınlanacağı.sen bunu anlat :)

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Amacım öğretmek herkes biliyorsun diyorsun ya daha düne kadar bende bilmiyorum ? daha ne kişiler var daha düne kadar bilmiyen.

kafkas066

🌱Yeni Üye🌱
youtube den kaldırılmiş nasıl yorum yapalım

masterjet

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaslar bende bu pragramı kullanıyorum ancak internetten indirdiğim tema dosyalarını birtürlü açmıyor herhangi bir ayarı varmıdır