Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

abime yaptığım kartvizit amatörce Tekin Elektronik & Bilişim

alligatör2004

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizitx.jpg

yorumlarınız esirgemeyin arkadaşlar

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alttaki bölüm kesimde sıkıntı yaratır biraz yukarı ve daha geniş kullanın puntolarını da biraz büyültün okunmakda zorlanıyor. Bir de telefon numarası için okunaklı bir font değil. Onu da adresin yanına alsanız daha iyi olur. Ama ben logolar bölümünde de sizin logonuzu beğendiğim için çalışmayı göstereck olan daha çok o. Siz sadece alttaki şeritlerinizi geniş tutun yandaki şeritlere de gerek kalmayacağını göreceksiniz o zaman. Elinize sağlık

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence de o yandak şeritlerin kesim esnasında uçması an meselesi, biraz daha genişletmelisiniz. Ve alttaki yazılar da kenara çok yakın, en az kenardan 3-4 mm içeri almalısınız. Ve Gsm numarasınıda adresle birleştirmeli, daha okunaklı bir font kullanmalısınız.
Ayrıca logoda i'nin üstüne gelen kırmızı noktayı biraz daha sağa almalı, i'nin doğrusal hizasında konumlandırmalısınız.

alligatör2004

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekür ederim yorumlarınız için arkadaşlar bilmediğim çin ölçüler nedir ne değildir sadece kartvizit ölçüsü aldım fikirleriniz için teşekkürler.

bosnakoglu

🌱Yeni Üye🌱
amatörce yazman iyi olmuş, az kalsın profesyonel zannedecektim :) kıymetli kardeşim gayet başarılı. sadece yanlardaki kırmızı siyah mevzuyu sevmedim..selamlar

ıssızadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet başarılı fakat arkadaşların dediği gibi kesimde sıkıntı yaşarsın

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede baya iyi olmuş sadece telefon numarasındaki fontunu beğenmedim :( yinede ellerine sağlık.

ahmetkurtbey

🌱Yeni Üye🌱
i harfinin kırmızı noktası bir iki pixsel daha sağa kaymalı mı ,bana mı öyle geldi :)