Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acıköğretim grafik tasarım

asi_mavi_grafiker

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim grafik tasarım bölümü okuyorum..bişeyi cok merak ediyorum acaba üvn. de grafik bölümümün açıkögretimi varmı?varsa bilgilendirebilirmisiniz rica etsem...

aleyna53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafik tasarım eğitimi içerisinde 4. yılına gelmiş birinin sormaması gereken bir soru...Hayır yok

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
öyle birşey olsa 2yıllık üniden sonra ben geçiş yapmıştm şimdiye kadar.

asi_mavi_grafiker

🌱Yeni Üye🌱
yinede cvpladıgınız için tskler..antalyada bölümüm sadece serikte var oda 2 senelik.okul grafikerliği seçmezsem puan da vermiyor :( antalya daki unv.de reklamcılık ve halkla ilişkiler bölumune grmek istiyorm grafikerlk olmdiği için..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
yinede cvpladıgınız için tskler..antalyada bölümüm sadece serikte var oda 2 senelik.okul grafikerliği seçmezsem puan da vermiyor :( antalya daki unv.de reklamcılık ve halkla ilişkiler bölumune grmek istiyorm grafikerlk olmdiği için..

Siz bu mesleği yapmak istiyormusunuz? Yoksa sadece zorunluluklar için mi bunu seçmek durumundasınız?

Bu konu çok önemli bir sonuca varıyor. Aman dikkat!

asi_mavi_grafiker

🌱Yeni Üye🌱
zorunluluklardan dolayı ..bnm için 2. seçenek reklamcılık ve halkla ilişkiler

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
amaç dört yılı tamamlamaksa açıköğretim me direk geçiş var fakat işletme yada kamu yönetimi okumak durumundasın ben 2 yıllık mezunum ve bu sene direk geçiş yapacağım işletmeye

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Grafik tasarım uygulama isteyen bir egitimdir... :( acık ögretim gibi vs yöntemlere çözümlenemez :(
2.cisi zornuluktan yapalacak bir meslek degildir. Evlenmeyi ve evhanimi olmayı deneyiniz :(

asi_mavi_grafiker

🌱Yeni Üye🌱
açıklamayı iyi okuyamadınız herhalde ..zornluluktan kastım maddi durumum..maddi durum sıkıntısı olduğu için sehir dışına gidemiyorum... biraz daha iyi okumanızı öneririm nuket hotalı..

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
açıklamayı iyi okuyamadınız herhalde ..zornluluktan kastım maddi durumum..maddi durum sıkıntısı olduğu için sehir dışına gidemiyorum... biraz daha iyi okumanızı öneririm nuket hotalı..

Gerçekten istiyorsanız başarırsanız....Ben hiç bir gerekçeyi kabul etmeyenlerdenim.... Grafiker olmak bu kadar güç bişe...

asi_mavi_grafiker

🌱Yeni Üye🌱
sadece istemek yeterli olmuo bnm durumum gibi imkanlar söz konusu..bende o yüzden antalyada reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümünü okumayı düşünüorum..bölüm puanı hakkında bilgi edinmeye çalışıorum..

elff

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iki yıllığını okuyup dört yıllığa geçiş yapa bilirsin buaradada burs alırsan burs parasıyla sıkıntının azda olsa bi kısmını hallee bilirsin ünv okuyup parktime çalışan birsürü öğrencivar öylede yapa bilrisin yetrki iste ayrıca burs olmazsa öğrenimde alıp okul bittikten dörtyılsonraki ozamana kadar iş bulursun ve ödersin bence şimdiden başarılar dilerim

grafomer

🌱Yeni Üye🌱
nuket kabul ediyorum gerçekten çok başarılı bir tasarımcısın ama çok havalısın be gülüm arkadaşa evhanımı olmayı dene demen ukalalık ve kabalık unutma mecburiyetten evlenmekte hoş sonuçlar çıkarmayabilir

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zengin koca şart
koptum zengin koca şart konu nerden nereye geldı :D bana da zengin bir karı lazım :p dermişim ne bu pazardan domates mı alıyon sen şimdi yakışıklı olamasını da istersın hem zengin hem yakışıklı beyaz atlı prens yane :D

bence grafiker olmak zor degil Grafikeri degilim rahat konuşuyorum Okulunu okumadım Egitimini alamdım ama Bildigim tek şey vardır İstek olduktan sonra romayı de yakarsın Dünyayı de 80 günde gezersın :) istek önemli içinden geldıgı sürece sorun yok

aleyna53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
koptum zengin koca şart konu nerden nereye geldı :D bana da zengin bir karı lazım :p dermişim ne bu pazardan domates mı alıyon sen şimdi yakışıklı olamasını da istersın hem zengin hem yakışıklı beyaz atlı prens yane :D

bence grafiker olmak zor degil Grafikeri degilim rahat konuşuyorum Okulunu okumadım Egitimini alamdım ama Bildigim tek şey vardır İstek olduktan sonra romayı de yakarsın Dünyayı de 80 günde gezersın :) istek önemli içinden geldıgı sürece sorun yok

sen de baya atıp tutmuşsun, tabikide bir şeyi yapabilmen için sadece istemen yeterli değil, ozamn bende olimpiyat atletizm.de madalya almak istiyorum çokta istekliyim hemde çok sadece bir kusurum var oda topallıyorum ama bildiğiniz gibi değil çok istekliyim:D bu örnek açıklayıcı olmuştur umarım... Mesleğinizde yada ne yapıyorsanız yapın başarıyı sağlayabilmeniz için bilmeniz lazım yaptınız herneyse onun ney olduğunu bilmeniz gerekiyor bunun yanında o işin eğitiminide almışsanız bir artı daha kadar bunun dışında tabikide en başta istemek geliyor ama istemek bir başlangıç devamındakiler olmadığı sürece nekdar isterseniz isteyin bi şey değişmez...--dip not: hiç bir iş kolay değil baştan savma yapıyorsan işini her iş kolay, her işide yaparsın--

asi_mavi_grafiker

🌱Yeni Üye🌱
nuket kabul ediyorum gerçekten çok başarılı bir tasarımcısın ama çok havalısın be gülüm arkadaşa evhanımı olmayı dene demen ukalalık ve kabalık

arkadaşa katılıyorum

Ayrıca konu nerden nereye geldi.Bilmemek ayıp değl öğrenmemek ayıp bazı kişiler bişi sorduğuna pişman ediyor insanı!nese.Yardımcı olmaya calışan arkadaşlara çok teşekkur ederimm..not:ayrıca evlenmiş ve işini mukemmel yapan insanlar tanıorum.

designbydou

🌱Yeni Üye🌱
Herkeze iyi Akşamlar.. Kusura bakmayın Sorucağım konu hakkında pek bilgim yok Araştırdım Maol. Mail Atım Ama hala Bir cevap Alamadım şimdi Bu Grafik ve Fotoğraf Alanı var ama benim yaşadığım şehirde Bi lisede Grafik ve Fotoğraf Alanı var ama Mesleki açık lise olarak böyle bi alan yok. TC vatandaşı olarak ben istediğim Alan seçip sınavlarına girip bu bölümle ilgili diploma alabilirim yaşadığım şehirde olamdığı için ben bu alanı seçemiyorum...Ama Bu alana gitmek en doğal hakım..şimdi ben Bu alanın acılması ıcın ne yapabılırım yada ne yapmam gerekli bana bir yol gösteririseniz sevinirim..