Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mesleki Açıköğretim Lisesi (Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık)

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkdaşlar şimdi aldığım bir bilgiye göre mesleki açıköğretim lisesi grafik tasarım ve fotoğrafçılık bölümü kayıtları eylülde başlıyormuş fakat sitede 1 temmuz ve 26 eylül arasında kayıt yapılabilinir diyor.konu ile bilgisi olan var mı?şimdi ben eylulu bekler bir de kaçırrısam sonra "bu saate kadar nerdeydiniz" gibi cümleleler işitmek istemiyorum bilgisi olan var mı? acaba...

Benzer konular

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) kimsenin ilgi alanına girmiyor sanırım neyse ben detaylı bilgiyi alınca konumun altında paylaşıcam artk.yine tek başımızayız kaderimize küselim :(:(:(

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben de bilmek istiyorum.
Tek başına değilsin.

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
ah bide bilen ve bizi aydınlatan olsa super olcak ama yok ve ya ılgilenmıolar aynı kadarı paylasıyoruz beyler...:)

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet arkdaşlar hemen açıklıyorum buradan sizlere geçen hafta ugraşlarıma ragmen istediğime ulaşitım.şimdi olay şundan ibaret arkdaşlarım ;

1- grafik tasarım fotografçılık diye bir şey yokmuş şimdiki adı grafik tasarım ve fotograf olarak geçiyormuş,
2- mezun oldugnuzda diplomanızda grafik tasarım ve fotograf / grafik mezunu diye geçiyor.
3- her halk eğitim merkezinde bu bölüm yok size enm yakın olan halk eğitim merkezine ugrayıp size en yakın olan bir grafik tasarım ve fotograf bölümlü halk eğitim merkezine gitmeniz
4- haftada iki gun c.tesi-pazar saat 08.30 dan 17.00 a kadar normal bir lise okulunda hafta sonları ders alıyorsun.ama yalnız burada ders alıyorsun sınavlar için açıköğretim sınavlarına giriorsun zaten otomatik kayıt yaptıgınızda kagıt gelior.Birde normal okul öğrencisiniz eylülde başlıor taa hazirana kadr sürekli okula gidiorsunuz.
5- zurnaın zırt dediği yer ise kayıtlar 04 agustos 2008 tarihinde yapılıyor ve 15 eylül de ise dersler seçiliyor sakın kaçırmayın.
6- buraya liseden terkler ve ortaokul mezunları girebilir..

eğer takıldıgınız bi yer varsa yard. olabilirm...

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
kayıtlar başlamıştır 26 eylül 2008 son gün ilginize duyurulur....

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben grafik tasarım mezunuyum sedat bende kayıt olmak istiyorum ama tam olarak anlayamadım. Yalnız ben şuan çalışıyorum iş için bi sıkıntı olmaz herhalde dimi. ? Kaçırmamam lazım bunu.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
siz mezun olmuşsunuz yeniden mi lise okuyacaksınız?:)

Son düzenleme:

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en iyi tavsiye halk eyitim birosunu arayıp bilgi alman olur sitede açıklamalar bazen geçike biliyo sende geç kalma derim

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
en iyi tavsiye halk eyitim birosunu arayıp bilgi alman olur sitede açıklamalar bazen geçike biliyo sende geç kalma derim

ben bire bir irtibattayım halk eğitim merkeziyle ara sor benm sölediklermimi söyleyecekler size ben aldıgım haberleri gün gün yazıyorum buraya ben buraya zmnınnda yazıorum konuyu takip eden yada benmle mail aracılığı ile iletişmde olanlar geç kalmaz.ilginize sunarım.

" bu arada bazı okuların kodu sistemde gözükmemiştir okul dediğim yüz yüze eğitim alacagınız okulun kodu sistemede gösükmüyor bunun sizin okullarınızda bu kodu gösükmeyenler için olabilir örenğin bana yakın olan maltepe anadolu meslek lisesi orada bu bölüm var ve burada alacagım yüz yüze eğitimimi bu okulunda kodu sistemde gözükmüyor faks çekilior.en yakın zmnda sizde gidin bir bakın derim.." bazı arkd.lar yalan yanlış geç haber verdiğimi düşünüyorlar ya o bakımdan sonra sorumlusu ben olmayayım..."

"liseyi bitirdiysen eğer tekrar lise nie okuyasın ardakaşım öss sınavına girdiysen barajı geçdiyysen istediğin unıvt. mulakatlarına girip kazanırsna unıvt. tede bu bölümü okuyarak diplomalı grafiker olabilirsin.."

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kodlar sisteme girilmiş arkd.lar bugun kayıt işlemlerimi tamamladım..sorun yoktur artık kayıt esnasında...
dipnot:kendi yüz yüze eğitim göreceğim okulunki çıkmıştı yani (maltepe anadolu lisesi)

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
bende kayıt yaptırdım
halk eğitim merkezine gidip ve şu an ordaki görevlilere çok kızgınım
bi an vazgeçicektim
4 adet diploma fotokopisi
4 adet nüfus cüzdan fotokopisine altı ytl verdik
inanamıyorum

Son düzenleme:

sewra

🌱Yeni Üye🌱
slm ben bölümü deiştirmek istiyorum nasıl olcak
yazılıma kaydımı yaptırmıştım
grafiğe geçmek istiom

kimse yokmu

Moderatör tarafında düzenlendi:

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Git yazılım için kayıt yaptırdığın yere ben tasarım ile değiştirmek istiyorum bölümümü de bakalım ne cevap alıcaksın.

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bende kayıt olmayı düşünnüyorum 26 eylül son gün ben aradım ve eminönün deki halk egitime gidip kayıt olucam orda iki tane lise var onlardan birinde yüz yüze eegitim görücem ama hangisi olur bilmiorum çünkü en az 8 kişi olması gerekiyormuş aynı bölümde okuması gereken yani, 1 -2 kişi olursa okulda yüz yüze egitim olmuyor anladıgım kadarıyla ayrıca yüz yüze egitim hemen deil 2. yılda başlıyor bu yıl sadece sınavlar var.. sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim ..

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende kayıt yaptırdım
halk eğitim merkezine gidip ve şu an ordaki görevlilere çok kızgınım
bi an vazgeçicektim
4 adet diploma fotokopisi
4 adet nüfus cüzdan fotokopisine altı ytl verdik
inanamıyorum

neden öyle oldu senin anlamadım benden istedikleri
1 adet fotograf
diploma aslı
kimlik foto kopisi
verilen hesap numarasına 45 ytl
5 ytl de halk egitim bürosuna
bu kadar ..

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Berra yüz yüze eğitim değil, Örgün Eğitim. :)

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hayır yüz yüze eğitim adam bana da böle dedi :D

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O zaman kaydını ordan aldır bence. :)