Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ACİL | Adobe FLash Cs4 Fikir Yardımı

faruksirin

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar,

Tuzla Belediyesinde stajyerim, çalıştığım birim benden yıl sonu faaliyet raporu için slayt gösterisi yapmamı istedi bende bunu flashta yapabileceğimi söyledim. Slayta başladım bayağı bir ilerledim beğendiler de fakat beynim durdu :D gerisini getiremiyorum çok fazla şey düşünmekten sanırım ygs si lys si okulu stajı dershanesi derken aklım bayağı karıştı.Bİraz spesifik birşey olduğu içinde internette hazır şeyler araştırmak birşey kazandırmıyor. Aklıma sizden yardım istemek geldi. Eğer ilgilenen birileri olursa projeniin şu an ki halini göndereceğim. Lütfen yardım edin şu işi bitireyim ççok sıkıldım çunku bayağı uzadı.Şimdiden teşekkürler. Yanlış anlaşılmasın sizden projemi tamamlamanızı değil sadece fikir üretmenizi istiyorum şurası şöyle olabilir burası böyle daha güzel olurmuş gibi...

faruksirin

🌱Yeni Üye🌱
70 hit 0 cevap. yahu okudugunuz şeye yorum yapmak bile bu kadar zor mu? nerde Türkiyenin büyük grafikerleri? nerde forum ruhu?

ebolukcu

🌱Yeni Üye🌱
Sen ya swf yi ya da fla yı yükle bakıp yorum yapayım. Hatta takıldığın yerlerde de yardımcı da olabilirim.