Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acil Yardımınıza ihtiyacım var !

cgtaytrkmen

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar, sitenin yeni üyesiyim .Birçok yerde araştırdım ve bulamadım bu site yardımımı karşılayacağını inanıyorum. Daha önceden grafikerler.net de benim sorunumu çözüm bulunmuş ise özür dilerim. Yöneticiler ilgili alana yönlendirme yapar diye düşünüyorum. şimdi gelelim sorunuma
Sorunum: Flashta ses problemi yaşıyorum. Mp3 seslerimi stream olarak frameler arasına yüklüyorum. tek sahnede herhangi bir problem yaşamıyorum fakat 2.sahneye aynı şekilde ekledim sesleri oynattığımda (ctrl+enter) sesler önceden çalmaya başlıyor. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Problemimi çözmeye çalışırken şöyle birşeye rastladım. şimdi ayak sesi sonra sessizlik tekrar ayak sesi şeklinde ses eklemek istiyorum. (sadece 2.sahne için diyorum 1.sahnede problem olmuyor çnkü.) o sessizlik yapınca boşluk yapınca yani ses ozaman önceden çalışıyor eğer oraya başka bir ses eklersem problem olmuyor yani sessizlik sağlayamıyorum boşluk olmaması gerekiyor gibi gözküyor. umarım anlatabilmişimdir :)

Leif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Problemi tam olarak anlayamadım ama flashta ses bakımına sıkıntı war. Ses dosyalarını kullanacagın uzunlukta kesersen flashtan bagımsız olarak sorununu cozebılırsın.

cgtaytrkmen

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim hallettim. başlangıç ve bitiş noktalrından kaynaklanıyormuş.