Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acrobat sorun

jeshua

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar merhaba,

Acrobatta yaklaşık 600 sayfa olan çalışmayı bileştiriyorum, sonra kayıt etmeye çalıştığımda "the document could not be saved. There was a problem reading this document (14)." diye bir hatayla karşılaşıyorum bunun çözümünü bilen varmıdır?

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmanız (600 sayfa) formatı nedir? hepsi ayrı ayrı pdf mi?

jeshua

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmanız (600 sayfa) formatı nedir? hepsi ayrı ayrı pdf mi?

evet hepsi pdf, bütün dosyaları 20'şer sayfa halinde illustratorde çalışarak 30 parça haline getirerek pdf olarak kaydettim. Lakin şimdi hepsini birleştirmeye çalışıyorum lakin olmuyor

jeshua

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet hepsi pdf, bütün dosyaları 20'şer sayfa halinde illustratorde çalışarak 30 parççalışıyorum lakin olmuyora haline getirerek pdf olarak kaydettim. Lakin şimdi hepsini birleştirmeye

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmanınız 14. sayfada sorun oluduğunu söylüyor ; istersen o bölümü illustratorde tekrar pdf yapın ve deneyin ; ama 30 parcayı aynı anda birleştirme işlemini yapmayın prog. ve bilgisayarınız kasabilir, ikişer ikişer yapın

jeshua

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorunun 14. sayfada olduğunu düşündüğümden farklı farklı sayfaları birleştirmeye çalıştığımda hepsinde aynı sorunu verdi, Daha önceden benzeri çok sayfa birleşimi yaptım şu ana kadar hiç problem çıkmamıştı, fakat bunu bir türlü yapamadım.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
acrobat hangi sürümü kullanıyorsunuz ?

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Netten bir forumda buldum bu cevabı isterseniz bu yolu deneyin
Edit>preferences>Internet bölümündenki işaretleri kaldırın böyle deneyin

jeshua

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yardımınız için teşekkür ederim lakin o yolu denemedim, Programı kaldırıp acrobat 11'i yükleyerek yaptım.

jeshua

🏅Acemi Tasarımcı🏅
8de dediğiniz yöntemi denedim olmuyor malesef, en iyisi yeni sürümüyle devam etmek :) yine de teşekkür ederim.