Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafnet

🌱Yeni Üye🌱
çok harika bi bilgi bu
teşekkürler
herkesin böyle bilgileri paylaşması inanılmaz faydalı oluyor
hepinize sonsuz teşekkür

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Nesini anlamadınız pardon. Bilgisayarınızda photoshop yüklü değil mi ? :)

bbsbsbb

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.akguloyken.blogcu.com
evet cs2 sürümü yüklü :) ama nasıl kullanıcağımı çözemedim bir türlü :S indirdim bir tane ama komutu veriyorum ya ben yapamıyorum ya da indirdiğim şeyde bir sorun var :-(

M.Y.T

🌱Yeni Üye🌱
orta derece photoshop ve action hazırlamayı biliyorum.Fakat hazırladığım psd'ye fotoğraf atabilmek için nasıl bir yöntem uygulamalıyım.Yani action'u hazırlıyorum,önceden hazırladığım psd'ye aktarıyorum.Action çalışıyor aktarmaya gelince ilerlemiyor.Bu konuda bilgi verirsen sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu çok basit hazırladığınız psd dosyasını açması için komut verin açıldıkdan sonra ctrl + a yaparak daha sonra ctrl + c yapın ve ardından ctrl + w komutu ile kapatın. Ardından belgenızın ustune gelerek ctrl + v yaparak yapıştırın, ve actions u stop yapın. :) Bunu auto batch ile birleştirirseniz bir sürü dosyanın ustune tek tıkla atarak kayıt etmesını sağlıyabilirsiniz toplu görsellerde ben bu yöntemi kullanıyorum. Eğer anlıyamadıysanız belirtin, hazırladığınız dosyayı gönderin ben sizin için ufak bir anlatımlı hazırlıyıp gönderiyim...

M.Y.T

🌱Yeni Üye🌱
Yazdıklarını uyguladım.İşimi görecek gibi.ilgilendiğin ve yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

center06

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık gayet açık ve net olmuşsun saolasın

serkanp

🌱Yeni Üye🌱
helpn plizzzzzzzz

Yardimci olucak birisi varsa çok sevinirim ben photoshop elements 6 kullaniyorum actionlar indirdim birsuru fakat bunlari hangi dosyaya atacagami bilemiyorum internette o kadar arastirdim fakat bulamadim nasi yapmam gerektigini yardim eden olursa memnun olurum gerçekten iyice sinir geldi su olaydan gerçekten

Lala

Holysin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Actions dosyalarını masa üstündeki programın üstüne gelip sag tuş yaparak özellikler açılan pencerede hedef bul yada konumunda aç tıkla ve açılan dosyada presets içine gir actions görüceksin dosyanın içine upload edersen yeterlidir

EskimSu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşım için teşekkür ederim action yapmayı bir türlü beceremiyordum iyi oldu....

poemlove

🏅Acemi Tasarımcı🏅
amatör kullanıcılar için dikkat.

eğer benim gibi actions dediğimiz güzel dosyaları çok severek homini gırtlak bilgisayara hepsini birden indirip photoshop'un dizini altına yüklerseniz yanarsınız. eğer çok çok güçlü bir bilgisayarınız yoksa actions'lar photoshop'un açılmasını geciktirecektir. o nedenle ince eleyıp sık dokuyun ve sadece sürekli kullanabileceğiniz actions dosyalarını hazırda tutun. yoksa photoshop'uma ne oldu diye ben gibi yana yakıla ortalarda dolaşırsınız.

bunu özellikle buraya yazdım ki actions nedir diye öğrenirken onun bu tarafı da bilinsin.