Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A'dan Z'ye tüm firma ve meslekler için kartvizit örnekleri

DiPSoMaNia

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Bir Çok Meslek ve Firma İçin Hazırlanmış Kartvizitleri Burda Sizinle Paylaşıcam Umarım Beğenirsiniz. Konu Günceldir Hergün Yeni Eklemeler'de bulunucam....

Kartvizitler CORELDRAW11'de Hazırlanmıştır....

Fontlar için lütfen https://www.grafikerler.net/1500-adet-turkce-font-t8243.html

AĞAÇ MAKİNA FİRMALARI İÇİN TIKLA İNDİR
772.jpg

AĞAÇ FİRMALARI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

932.jpg

AKVARYUM FİRMALARI İÇİN TIKLA İNDİR

1011.jpg

KUYUMCU KARTVİZİT ÇALIŞMALARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

1065.jpg

1099.jpg

1118.jpg

1135.jpg

AVUKAT KARTVİZİT ÇALIŞMALARI

12958.jpg

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle emeklerinize sağlık...
Lakin bunları ne amaçla kullanıcaz onu anlamadım :S

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aynen ben bunları indirim kullanaym degiştrym nerde kaldı yaratıcılık nerde özgün çalışma yinede saolsn

ankaradijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşım için saol yaratıcılık için illa düşünmeye gerek yok bence fikir veriyor çogu kartvizit hangi arkadaş 1500 tane fikirle gelebilir ki karşıma merak ettim :)

DiPSoMaNia

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu kart tasarımları piyasada çok kullanılıyor.adamlar bu tasarımı 1000 tane kartla 6Tl satıyor:)

panco emin ol indirenlerin bir çoğu bunu biliyordur zaten :) ama kolay elde edilebilecek bir arşiv değil hiç olmazsa gereksiz flod kirliliği yapma.. ok.

kofta

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Bir Çok Meslek ve Firma İçin Hazırlanmış Kartvizitleri Burda Sizinle Paylaşıcam Umarım Beğenirsiniz. Konu Günceldir Hergün Yeni Eklemeler'de bulunucam....
üstad devamı gelmedi

Freelens

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir grafik tasarimci bunlara kart demez. (yayimlayan arkadas uzerine alinmasin paylasim icin sagolsun) Zaten bu duzeyde bir tasarimciysa, ilerleyemez.
Ancak garajlara, terzilere ve kuaaforlere kart yaptigina inanir. Bu tarz calismalar bana Emrah in filimleri sinema diye izlemeye benzer.

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
ozaman hazır olan hiçbirşeyi indirmeyin neden vektörel sitelerde herkez? nerde yaratıcılık nerde :) grafikerlik saçmalamış bazı arkadaşlarım. burda üstüne alınan alınsın. bize emeğine sağlık demek düşer. kullanmak istiyen alır istemeyende yormasın kendini

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşıma katılıyorum Paylaşımı yapan arkadaşada emeği için teşekkürler

ozaman hazır olan hiçbirşeyi indirmeyin neden vektörel sitelerde herkez? nerde yaratıcılık nerde :) grafikerlik saçmalamış bazı arkadaşlarım. burda üstüne alınan alınsın. bize emeğine sağlık demek düşer. kullanmak istiyen alır istemeyende yormasın kendini

selma kahraman

🌱Yeni Üye🌱
AYIP DEĞİLMİ...
BU KARTLARIN TASARIMINI ve BASKISINI YAPAN YERDE ÇALIŞIYORUM.

Hem yılların emeğini dağıtıyorsunuz, bu çalışmaları siz kenkiniz yapsanız dağıtılmasından ne kadar hoşnut olurdunuz. Tasarımlara yardımcı ürünler paylaşılmasını anlarım ama direk emeği dağıtmayı HİÇ UYGUN BULMUYORUM. Gerçekten çok ayıp

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
AYIP DEĞİLMİ...
BU KARTLARIN TASARIMINI ve BASKISINI YAPAN YERDE ÇALIŞIYORUM.

Hem yılların emeğini dağıtıyorsunuz, bu çalışmaları siz kenkiniz yapsanız dağıtılmasından ne kadar hoşnut olurdunuz. Tasarımlara yardımcı ürünler paylaşılmasını anlarım ama direk emeği dağıtmayı HİÇ UYGUN BULMUYORUM. Gerçekten çok ayıp

Net olarak açıklar mısınız selma hanım anlamadım bunları arkadaş yapmamış demişsiniz eline nasıl ulaşmış bunları nereden temin etmiş siz izmir kendisi adana daha önceleri sizinle mi çalıştı eğer gerçekten bir ayıp varsa çıksın ortaya.

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
Net olarak açıklar mısınız selma hanım anlamadım bunları arkadaş yapmamış demişsiniz eline nasıl ulaşmış bunları nereden temin etmiş siz izmir kendisi adana daha önceleri sizinle mi çalıştı eğer gerçekten bir ayıp varsa çıksın ortaya.

kesinlikle bende merak ettim şimdi :)

selma kahraman

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben bu kataloğu yapan firmada çalışıyorum. buraya kadar tamam herhalde.
şimdi bu kataloğu paylaşan arkadaş kendi emeği değil dimi. bunu paylaşma hakkı yok bana göre. Emeğe saygısızlık çünki paylaşılan şey bi vektörel veya bi resim veya logo değil.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar ben bu kataloğu yapan firmada çalışıyorum. buraya kadar tamam herhalde.
şimdi bu kataloğu paylaşan arkadaş kendi emeği değil dimi. bunu paylaşma hakkı yok bana göre. Emeğe saygısızlık çünki paylaşılan şey bi vektörel veya bi resim veya logo değil.

Tamam selma hanım size karşı bir tavrımız yok hakkı değil emeğe saygısızlık bunlar tamam, sadece nasıl oldu da bu arkadaşın elinde var bunlar biz onu merak ettik detayları yazın ki kuşkuya yer kalmasın, yani nasıl oluyor da sizinle ilgili bir iş sizinle ilgisi olmayan bi arkadaşın elinde var ve paylaşıyor sizinle çalışan birileri mi vermiş arkadaşa.

selma kahraman

🌱Yeni Üye🌱
nasıl ve nerden buldu bilmiyorum ama yalnış hatırlamıyorsam bunu elde etmek zor zor oldu gibi bi yazı kullanımış. Neyse O'nun ayabı. Kimse emek verdiği bi çalışmayı izinsiz veya teşekkürsüz kullanılsın istemez.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
O zaman bu işin peşini bırakmayın derim içinizde köstebek olabilir.

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
bunlar türmatsan gbi firmaların bilgisayarından alınmışda olabilir hazır kart çünkü uğraştırmadan direk üstüne uyarla ver baskıya

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
ya arkadaşlar geçen şahit oldum bir ilçede 150 den fazla dönerci kebabçı vb işletme var ve ilçede bu dalda basılmış sadece 3 çeşit kartvizit var artık öyel bi hal olmuşki adam üzerinde firma ismi yazmasa kartviztleri karıştıracak yemek yediği değil borçlu olduğu veya kavgalı olduğu kebabpçıdan durüm söyleyecek. isim vermek iyi deği,l piyasada kartı 20 tl altında satan meslektaş
ların kullanıdığı demode çalışmalar

knightfc

🌱Yeni Üye🌱

Kesinlikle haklısınız üstelik bu örnekler müşterilere fikir edinmeleri için sunulmak üzere hazırlanmış olabilir.