Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A'dan Z'ye tüm firma ve meslekler için kartvizit örnekleri

DiPSoMaNia

🌱Yeni Üye🌱
Admin Arkadaştan Rica Ediyorum Lütfen Linkleri Kaldırsın... bu kadar tartışma yaratcanı bilsem eklemezdim..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Admin Arkadaştan Rica Ediyorum Lütfen Linkleri Kaldırsın... bu kadar tartışma yaratcanı bilsem eklemezdim..

Tartışma yaratmak mı, siz size ait olmayan işleri sizinmiş gibi burada paylaşmakla suçlanıyorsunuz sema hanım tarafından, bu konudaki görüşünüzü merak ediyorduk doğrusu, ama sanırım cevabını aldık.

SoysaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim baskı yaptırdığım firmadan bir tane kartvizitin tasarımını corel formatında alamıyorum ama sorun degilki aynısını bende çizerim bu olayda başka bir şüphe var
izmirli arkadasta adanalı arkadasta 3 mesaja sahip farklı bir durum var burda bence denildiği gibi adamın eline nerden geçmiş bu çalışmalar ?

DiPSoMaNia

🌱Yeni Üye🌱
ben bu çalışmalar bana ayit demedim zaten arkadaşlar ulaşması zor olan bir arşiv dedim...

ousahin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açıkçası böle kartvizitleri sevmiyorum ..

emococuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu TURMATSANIN katalogu :))) 1.000 adet 6 tl yapıyolar :D :D :D

emococuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bu kartvizit çalışmaları turmatsanın matbaacılara reklamcılara v.s yerlere, müşterilerine çeşit göstersinler diye verdiği çalışmalardır hepsi bende de mevcut

guventente

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pcwebtasarim.net
emeğine saglık dostum

Arkadaşlar Bir Çok Meslek ve Firma İçin Hazırlanmış Kartvizitleri Burda Sizinle Paylaşıcam Umarım Beğenirsiniz. Konu Günceldir Hergün Yeni Eklemeler'de bulunucam....

Kartvizitler CORELDRAW11'de Hazırlanmıştır....

Fontlar için lütfen https://www.grafikerler.net/1500-adet-turkce-font-t8243.html

AĞAÇ MAKİNA FİRMALARI İÇİN TIKLA İNDİR
772.jpg

AĞAÇ FİRMALARI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

932.jpg

AKVARYUM FİRMALARI İÇİN TIKLA İNDİR

1011.jpg

KUYUMCU KARTVİZİT ÇALIŞMALARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

1065.jpg

1099.jpg

1118.jpg

1135.jpg

AVUKAT KARTVİZİT ÇALIŞMALARI

12958.jpg
Emegine saglık dostum

yosunum83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Saçmalık

aynen ben bunları indirim kullanaym degiştrym nerde kaldı yaratıcılık nerde özgün çalışma yinede saolsn

Saman alında buzağı aramayı bırakın lütfen. O zaman herkes kullanacağı fontu da kendi çizsin tek tek. Arkadaş paylaşmış Allah razı olsun. Bana burdan orman ürünleri ile ilgili bir tanesi lazım oldu kullandım. Aradım buldum ve kullandım yani. Adam dikilmiş başıma acil iş istiyor. Ne yapalım yani?

TRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gebzewebdizayn.com
Benimde bildiğim kadarıyla bunlar, Türmatsan isimli matbaanın kartvizit örnekleri. Bu arada bu örnekleri bir dönem Türmatsan kendisi dağıtıyordu CD ler içinde. O zamanlar alanlarda bu çalışmalar mevcut, yani herhangi bir izinsiz alma durumu söz konusu değil anladığım kadarıyla ama bu dağıtma hakkınıda vermez tabiki.

Hexen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yani yüzlerce dolarlık programlar illegal kullanılırken şurada paylaşılan kartivizit örneklerimi sorun oldu? Hepimiz lisanslı program kullanıyoruz, orjinal müzik dinliyoruz, orjinal telefon alıyoruz satıyoruz falan filan dimi? Emeğine sağlık kardeşim burası paylaşım yeri forum kuralları çerçevesinde paylaşıyoruz doğrumu? Sorun yok! Kişisel sorunu olan forum dışında çözsün.

Forever King

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dostum emeğine sağlık, harika bi arşiv. Mümkünse devamını bekliyoruz.