Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adıma logo istiyorum!!!

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar adıma logo istiyorum. Bi yapın görelim. Öyle soru moru da sormayın. Yapın işte birşeyler.Bolca vaktiniz var nasıl olsa pc başında. Beğenirsem kullanırım. Soranlara da adınızı veririm. Sonrasında logonun tire renklerini pantone olarak istiyorum. Artı negatif görünümünü de istiyorum. Öyle basit bir şey de olmasın.
Hadi yarışın aranızda :)

Not: Yanlış anlayabilecekler için yazıyorum. Bu bir protestodur.(Konu açmadan önce basit bir uyarı ekranı getirilsin diye!!!) Aşırı miktarda ironi içerir. Fazla tüketimi beyin sinirlerini gerebilir.

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kemikli olsun mu yoksa sırf et mi, az yağlı mı çok yağlı mı bir de pilavı et suyuna mı yapalım? :D:D

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
güzel konu takdir ettim. bir günlüğünede olsa bu tiplerin yerine geçtiniz ve bizlere birde onların penceresinden baktınız pardon merdivenlerinin altından dicektim, acaba neler hissettiniz duygu ve düşüncelerinizi merak ediyorum.:)

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel konu takdir ettim. bir günlüğünede olsa bu tiplerin yerine geçtiniz ve bizlere birde onların penceresinden baktınız pardon merdivenlerinin altından dicektim, acaba neler hissettiniz duygu ve düşüncelerinizi merak ediyorum.:)

Konuyu açarken utandım... :)

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vallaha inandımıdı..:) az daha geliyodu bişeler..:D

r.yildirim

🌟Usta Tasarımcı🌟
tam logoyu yaptım bitirdim özelden mesaj atıyordum ki protesto olduğunu fark ettim.
:D :D :D

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Günlerden bir gün yine bu sitede çok değerli bir üyemiz bu şekilde konu açmıştı. Sizin yazdığınız mesaj tadında gayet ne istediğini bilen bir arkadaştı. Bir oyun sitesine "Game" adını içeren ücretsiz bir logo istedi.

Baktım ki insanlar dalga geçiyor, ben de bunun üzerine hiç üşenmedim, oturdum logosunu tasarladım 5 kuruş da para talep etmeden. Bir de üstüne fırça yedim ve yaptığım logo beğenilmedi. Şimdi o güzide logoyu sizin de beğeninize sunuyorum.
Zira kendisi çok değerli bir logodur. Portfolyomun altındişi, Paint ile çalıştığım "İlk ve tek" logo çalışmamdır.

game.png

Dalga geçtiğimi düşündüler ve yanılmadılar.

r.yildirim

🌟Usta Tasarımcı🌟
Günlerden bir gün yine bu sitede çok değerli bir üyemiz bu şekilde konu açmıştı. Sizin yazdığınız mesaj tadında gayet ne istediğini bilen bir arkadaştı. Bir oyun sitesine "Game" adını içeren ücretsiz bir logo istedi.

Baktım ki insanlar dalga geçiyor, ben de bunun üzerine hiç üşenmedim, oturdum logosunu tasarladım 5 kuruş da para talep etmeden. Bir de üstüne fırça yedim ve yaptığım logo beğenilmedi. Şimdi o güzide logoyu sizin de beğeninize sunuyorum.
Zira kendisi çok değerli bir logodur. Portfolyomun altındişi, Paint ile çalıştığım "İlk ve tek" logo çalışmamdır.

game.png

Dalga geçtiğimi düşündüler ve yanılmadılar.
hocam müthiş.
hele çözünürlük kalitesi dehşet süper bişey olmuş.

prosperity

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
GERZEK yazmaya girmiştim :) öylece çıkıyorum şimdi..

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Konuyu yazanı gördüm arif arınmış daha bakmadan içerde ne geçtiğini çözdüm bu kadar mı net olur bir insan :D

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arif insan bide altına ARİF olan anlar yazar :p