Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe acrobat sayfa küçültme nasil yapilir

hale_ozln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar arkadaslar Sizlere Adobe acrobat veya reader ile ilgili bi soru sormak istiyorum
ELimde bi kitap var bu kitapta yapılması gereken ufak tefek değişiklikler var kitap bana pdf dökümanı halinde gelmiş fakat kitabın boyutlarıda istenilen boyuttan büyük çalısılmıs Bunu acrobat veya reader programında istediğim boyuta getirebilme imkanım var mıdır ?
Aslında illustratörde olur bu ama o çok zamanımı alıcak biliyosunuz illustratör sayfaları tek tek acıyor ayrıca yazı convertlenmemiş oldugu için font hatası veriyor.
Bu konuda çok acil bi yardıma ihtiyacım var eger bilen arkadaslar var ise yardımcı olabilirlerse çok sevinirim Şimdiden teşekkürler

Benzer konular

mierve

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar arkadaslar Sizlere Adobe acrobat veya reader ile ilgili bi soru sormak istiyorum
ELimde bi kitap var bu kitapta yapılması gereken ufak tefek değişiklikler var kitap bana pdf dökümanı halinde gelmiş fakat kitabın boyutlarıda istenilen boyuttan büyük çalısılmıs Bunu acrobat veya reader programında istediğim boyuta getirebilme imkanım var mıdır ?
Aslında illustratörde olur bu ama o çok zamanımı alıcak biliyosunuz illustratör sayfaları tek tek acıyor ayrıca yazı convertlenmemiş oldugu için font hatası veriyor.
Bu konuda çok acil bi yardıma ihtiyacım var eger bilen arkadaslar var ise yardımcı olabilirlerse çok sevinirim Şimdiden teşekkürler

sorunu çözebildin mi ??

hale_ozln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorunu çözebildin mi ??

Vallahi bende bi türlü çözemedim bir arkadasımdan rica ettim o halletti sormama ragmende söylemedi :S zaten onun üzerinde deli gibi arastırma yapıyorum öğrenirsem burada paylaşacagım

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
Pc de acrobat kurulu olmadığı için sonuçtan emin değilim denemedim ama...;

Dosyayı açtık Acrobat ile yazdır dedikten sonra sayfa ayarlarından örneğin çalışma A3 boyutunda ise bize de A4 olarak lazım ise yazdırırken A4 seçip tanımlı yazıcıda değilde yazıcı olarak acrobatı seçercek tekrar pdf olarak yazdırır(kaydeder) ve seçtiğimiz ebatta (A4) olarak yani diye düşündüm.

veya illustrator de açıp (illustrator için PDF multiple pages scripts ) ile tek seferde tümsayfaları açıp,yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Son düzenleme: