Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

afiş çalışmalarım

ozozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sirecco.jpg

ozozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
marchav.jpg

storm.jpg

vay canına bu sefer yükleyebildim güzelce :)

Son düzenleme:

serbay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teknolojiyi çağrıştıran bir afiş olmuş bence. emeğine sağlık.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. sayfadaki çalışmada arkadaki telefonun gölgesi olmamış. Bu kadar grafikerin ve grafiker adayının da bunu görmemesi ne kadar dramatik!!!
düşünce güzel, tasarımlar fena değil, siyahı sevmişimdir her zaman asil durur.
Ama çalışmalarınızda "yaptım, oldu" gördüm daha çok. Düşünce gerçekten iyi yapımda hafif sıkıntılar var. Zeminle gölgeler arası uyumsuzluk en göze batan kusur. Biraz daha özen, biraz daha dünyada yapılan işlere göz atmakla bu iş olur! :)

Emeğe saygılar...........................

ozozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sevgili larana öncelikle eleştirilerin için tşk ediyrm..emin ol dikkate alıcam..açık konuşmak gerekirse çok fazla özenilmedi.. çok kısa sürede 7 telefon afişi istendi 1 gün gibi kısa bir süre de hemde elde telefon görselinden başka bişiy yoktu ..hepsi onaylandı allahtan :D
bu arada bilir kişi olarak umut görmen de hoş bir jestti doğrusu :cool2:

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmalarınızı beğeniyorum emeğinize sağlık, ilk çalışmanızdaki deri su damlacıklı zemin pattern midir bilemiyorum paylaşabilirmisiniz? ? okadar arıyorum deri pattern bulamıyorumda :(

ozozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim rüyacm..ekliyorm kullandığm fonu da
0119.jpg

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
1- Slogan çok sığ kalmış ve hiç bir etkisi yok.
2- zemınde kullangın ımajı alttan ustten degredelı yapmak yerıne capraz yaparak deneyebılırsın.
3- Alttakı telefon ozellıklerını daha dolgun bır font ıle ve yanlarını onları anlatacak ufak iconlarla beslersen daha guzel bır ıs cıkacaktır.

Eline sağlık.. Saygılarımla

not. İlk calısman ıcın yapmıstım.

Diğerleri güzeL

bymemo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel ve sade bir çalışma tebrik ederim
iyi çalışmalar dilerim

ozozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumunuz için tşk ederim selimsel bey..
slogan evet biraz zayıf görünüyor fakat afişi basıldı orjinalde etki derecesi gayet yeterli..çünkü amaç sloganı çok önde tutmak değildi slogan sadece tamamlayıcı olması açısından kullanılmıştı açıkçası..zemindeki imaj için ise ben normalde pek simetrik kullanmam degradeyi bu çalışmadada denedim tabiki ama bunun kadar oturmadısadece damlalı fon kullanılmadı atn orada birde dokulu bir fon daha var baskı sonrası çok daha belirgn tabi....telefon özelliklerini kullanmasam bile olurdu aslında :D ikonda koyarsam iyice ortalk bayram alanına dönebilirdi bu model için o kadar herşeyi göze sokmaya gerek yok diye düşündüm..hatta patron bile afiş modelden iddalı görünüyor dedi

ozozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rica ederim rüya işinine yaradıysa ne mutlu :)

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten çok güzel görünüyorlar..emeğinize sağlık...

p_adisah

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
afiş guzel ama hızılamalar ve bloklara dikkat etmelisin ve firma logosunu çok aşağı kösede bir yere atmışşın sanki başka bir marka gibi duruo

tepecikli1984

🌱Yeni Üye🌱
en net yorum benimki iyi oku sadece ve sadece siyahın cazibesi baska o afişte bişey yok kusura bakma